Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már teljesen oldalra tud...

Ha már teljesen oldalra tud fordulni az 5.5hósom, akkor segítsek neki hasra fordulni, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Neki kell rájönni, hogyan is kell. Hiába billented át, ha magától nem megy... csak megijedés nem mer próbálkozni. Még bőven van ideje, hogy sikerüljön :)
2011. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom most 5 hónapos.4 hónapos volt, amikor először hasról hátra fordult.Én nem hagytam békén vele, mivel utált hason lenni, azért nyaggattam ezzel egy kicsit.Én sokszor pléddel fordítottam át, vagy oldalról, hogy érezze a mozdulatot.Sokszor rávezettem, rengeteget tornáztunk.És meg is lett az eredménye.Amikor legkevésbé vártam, akkor fordult át, többször egymás után, egy lendülettel.Rájöttem, hogy ehhez az is kellett, hogy leraktam a földre, habtapira.Amíg puhán feküdt, semmit nem csinált.Szóval néha segíts neki, éreztesd meg vele a mozdulatot.Rá fog jönni, mit szeretnél, és majd rákap.Persze ne erőltesd!Gyógytornász anyuka vagyok
2011. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!