Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után teljesen kifordult...

Szülés után teljesen kifordult az aranyerem. Hogyan kezeljem, és vissza fog az még fordulni?

Figyelt kérdés

Előtte is kinn volt egy kis része, de most szinte körben kinn van az egész. Nagyon csúnya és fáj is időnként.


Három hete szültem.


köszi


2011. febr. 5. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
told vissza. Nem hülyeségből írom. Nekem semmi más nem használt csak ez. Próbáltam az auribon kenőcsöt, doki írta fel de az sem használt.
2011. febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így jártam,még visszatolni sem tudtam,idővel majd jobb lesz,csak kenegesd.Már lassan fél éves a gyerkőcöm,már régóta nincs kinn,de minden egyes nagydolognál érzem,biztos belül még ott van.
2011. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

visszafordulhat de nagy erőlködésnél kijöhet újból


a 6 hétre nekem teljesen elmúltak a panaszaim


egy jó tanács én nem bírtam elviselni az átlagos betéteket még szülésre vettem ilyen nagyon szuper Tena betétet majdnem pelus szerű volt annyi különbséggel hogy nem volt oldalt rögzítése, viszont a gát környékén nem gyűrődött össze így nem irritált annyira sőt minden tekintetben kényelmesebb volt

2011. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia, én spertivel kentem (ezt lehet szoptatás alatt is), és elmúlt pár hét alatt, azóta se jött vissza.

2 éve szültem.

2011. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy jártam, most hat hete hogy szültem, és már szinte teljesen elmúlt, pedig megijedtem, hogy már így marad. Reparon kúpot és kenőcsöt használtam.
2011. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ÓÓ hát nekem is kijött nagyon nagyon durván.Feküdni is alig tudtam. Én reparon kúpot használtam. Azzal nyomtam vissza és használtam a kenőcsöt is. pár hét alatt elmúlt.
2011. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is küzdöttem ezzel végig a terhesség alatt, meg a szülés után. nekem a reparon kenőcs vált be, illetve sokszor zuhanyozd meleg vízzel. Az is jót tesz, ha sokszor van székleted, mert akkor csökken a terhelése az érnek, én reggelente míra vizet ittam, picit meglangyítva egy dl-t,ez segíti az emésztést, és lazítja, hogy ne fájjon. Gyógyszertárban lehet kapni.
2011. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, én is le írnám a tapasztalatomat. Nekem is kint van mindig kicsit, de szülés után diónyi nagyságú volt kint!

Nekem a fenti kenőcsök, kúpok nem értek semmit, de az Aloe 5 ch homeós szer kifejezetten kitüremkedő aranyérre van, nekem pár nap alatt visszament tőle. 620 ft. körüli az ára.

2011. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!