Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 1 hetes és sárgasága...

Babám 1 hetes és sárgasága van. Az orvos szerint ébresztgetni kell, hogy egyen - ha nem tenném folyamatosan aludna 6-7 órát, és vissza kéne feküdnünk a kórházba. Hogyan tudnám felébreszteni? Van kíméletes módszer?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is sárgaság van, én úgy ébresztem, hogy pelenkázom, attól mindig felébred, mert a popsitörlőt nem szereti. De azt is olvastam, hogy esetleg le lehet vetkőztetni őt pelusra és a meztelen felsőtestre tenni, akkor megéled és szopizik!
2008. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia


Mi 8 hétig voltunk sárgák és nehéz dolog ez. Elég magas volt az érték és mégsem fektettek vissza minket a kórházba. Ezért otthon szenvedtünk.

Sajna ez egy ilyen időszak és nagyon aluszékonyak. Én vizes vattával törölgettem az ercát mikor bealudt evés közben és ettől felébredt + két evés közben teával ill. cukros vizzel itattam az orvos utasitására hogy hamarabb ürüljön ki a felesleges bilirubin a szervezetéből.

Aztán mikor elmúl akkor mondták nekem hogy erre lehet kapni homeopátiás bogyócskákat amitől tök hamar elmúlik a sárgaság. Sajna nem tudom a nevét de patikában megkérdezed biztos segitenek.

Üdv: 15 hetes kislány anyukája

2008. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is sárgák voltunk,én is pelenkázással ébresztettem+ szopi közben a kezét simogattam,és beszéltem hozzá.

Mi Vácról kerültünk be 5 naposan Bp-re,majdnem vércserét kapott annyira besárult.Vácon az új Főorvosnő nem engedte,hogy vért vegyenek tőle,mert ő a szemének hisz és szerinte nem sárga!Aluszékony volt,nem evett,azt mondták,hogy rosszul teszem mellre!!Ő szerintük a legjobb ha fekve szoptatunk!! Azóta sem tudok fekve szoptatni.

2008. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Nagyon sokat segítettetek!
2008. okt. 16. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!