Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cebion cseppeket hogy adjam...

A cebion cseppeket hogy adjam a lányomnak ha meg van fázva?

Figyelt kérdés

Tudom hogy napi 10 csepp kell,és ha meg van fázva emeljem az adagot?vagy adjam neki továbbra is a napi 10 cseppet.Mert úgy hallottam a c-vitamint nem lehet túladagolni,vagy babáknál más hogy van?

Amúgy a kislányom most 17,5 hónapos.


2011. febr. 25. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kétszer adok 5 cseppet, ha egészséges akkor csak este 5 cseppet. Szerintem elég a 10 csepp egy nap.
2011. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mendy1025 ***** válasza:
Nekünk mikor megvolt fázva,a doki azt mondta napi kétszer adhatom a 10 cseppet,e én ugyanugy csak egyszer adtam neki:)
2011. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is azt mondta a doki, hogy adhatok 12-15 cseppet. Nem lesz baja, ha többet adsz.
2011. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat. Amúgy én is a 15 cseppre gondoltam,de így hogy már tanácsoltátok is,nyugodtan merem neki adni.

Köszönöm mégegyszer.

2011. febr. 26. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!