Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig betartjátok, amit a...

Mindig betartjátok, amit a gyerekorvos javasol? 15 hónapos lányomnak megfázásra Zyrtec cseppeket javasolta a mi dokink, ami elég erős allergia-ellenes szer.

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretnék a lányomnak ilyet adni, főleg egy nátha miatt. Mindig mindent úgy csináltok, ahogy a doki mondja? Egyébként tervezzük a gyerekorvos leváltását, sok mindennel elégedetlenek vagyunk, csak még nem találtunk mást. Bár miután elég sok a panasz rá, azt is mondják, nem lesz már sokáig itt.
2009. nov. 9. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem mindig tartom be amit a doktornénink mond, kisfiamnak egy kis piros torokra is antibiotikumot ír ki.

Én a saját háziorvosunkkal szoktam konzultálni, és véleményt kérni, benne nagyon bízok.

2009. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Náthára és Sinupretet adtam neki, ez gyógynövényes, cebion csepp, + tengervizes orrspray!
2009. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én megbizom az orvosunkban és abban amit mond, bár hozzá kell tennem h nekem is meggyült a bajom vele, mert hőemelkedése volt a babának és mondta h nem lát semmit, és mint útólag kiderült nekem volt igazam mert baktérium okozta húgyúti fertőzésünk volt és ha én nem vagyok eléggé akaratos akkor komolyabb baj is lehetet volna. De így csináltattunk gyors pisi tesztett ami azonnal mutatta h gond van, azóta elhisz mindent nekem és nagyon jól megvagyunk egymással, én még adnék neki egy lehetőséget, beszéld meg vele és a védőnővel aki jér a babához h mi a gonddod és nekem így együttesen megbeszéltük és szuper lett a dr.nőnkkel a kapcsolatom.

üdv.17 hós kislány anyukája

2009. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 100%ban bíztam a régi gyermekorvosban- sajnos egy költözés miatt újat kaptunk. Ez utóbbi sajnos nem lopta be magát a szívembe. De a régi doki néni mondta, hogy nyugodtan hívhatom, jó a kapcsolatunk vele.
2009. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi kifejezetten homeopátiás gyerekorvost kerestünk,elég nehéz volt bejutni hozzá,mert körzeten kívüliek vagyunk,de nem bántam meg.Hatalmas tapasztalata van,és mindig a természetes,enyhe szerekkel kezdi a gyógyítást.Nagyon odafigyel a gyerekekre-így derült ki,h a fiamnak a Fülészeten csak középfülgyulladásnak diagnosztizált betegsége középfül+hallójárat gyulladás,mert ő elhitte,mikor a gyerek mondta neki,h a fáj a melegítés-,és engem sem néz hülyének,normálisan elmagyarázza ha kérdezek valamit,és már ismer annyira,h ha beteg a gyerek,rám bízza,visszaviszem-e,vagy egyedül döntöm el,h meggyógyult.
2009. nov. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon egyszerűen megoldható a problémád:nem itt,hanem az orvosnál/orvostól kellett volna megkérdezni,hogy náthára miért ad erős allergia elleni szert?Talán még el is mondta volna.
2009. nov. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy én kérdeztem tőle, de épkézláb választ tőle nehéz kapni, elkezd egy mondatot és nem tudni, milyen tök más témánál lyukad ki, még az olyan egyszerű kérdésre is, hogy piros-e a torka, arra is olyan választ ad, hogy alig lehet kihámozni belőle a lényeget, igen vagy nem, olyat ő nem tud mondani. És hiába kérdezek rá többször is egy dologra, "elködöli" a választ. Nemcsak én nem boldogulok vele, sokan panaszkodnak rá, és mindenki azt mondja, nem százas a doki.

Úgyhogy keressük a másikat, de nem egyszerű.

2009. nov. 11. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!