Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért álmodom azt, hogy...

Miért álmodom azt, hogy meghal a babám? Teljesen kivagyok miatta.

Figyelt kérdés
Azt álmodtam tegnap éjjel, hogy bent maradt a babám az autóban, és ott hagytuk, nagyon meleg volt bent, én messze voltam tőle, beültem egy taxiba, hogy kiszabadítsam a fiamat, de meghalt a taxis és gyalog indultam tovább, de hiába akartam sietni nem jutottam közelebb egy centivel sem,és közben üldöznek. És messziről láttam az autót hogy bent van mozog és sír. De nem tudtam menni. Következő kép az hogy reggel keresem a babám és eszembe jut hogy bent maradt este a fürdővízbe és amikor bementem érte már halott volt. De aztán mégis felébred de nagyon beteg. Miért álmodtam ezt? Teljesen kikészültem miatta.
2009. febr. 15. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azt mondjak, ha azt almodod valakirol, hogy meghal, akor az azt jelenti hogy hosszu elete lesz. De en inkabb azzal magyaraznam, hogy nagyon felted ot, mindig arra gondolsz, nehogy tortenjen vele valami, szorongassz. Ne gondolj ilyenekre, ne aggodj annyira, biztos nagyon jo anyuka vagy.
2009. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagyon megrázott, mert minden élethű volt, pontosan emlékszem, pedig nem szoktam emlékezni az álmaimra.

Nagyon féltem őt!

2009. febr. 15. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem vagy legalább is úgy olvastam itt egy kérdésben amit én nem mertem feltenni,hogy ez normális ,mert valami hormon idézi elő.Nekem mikor megszületett a fiam,hónapokig nem álmomban ,ébren jutottak ilyenek eszembe.Pl elejtem,kiesik az erkélyen a kezemből,ráfekszek vagy esek..olyan nonszensz dolgok jutottak eszembe amik normálisan nem,amíg valaki ugyan ezt a problémát fel nem hozta és rájöttem nem vagyok a dologgal egyedül.A problémája ugyan ez volt.Most már 7hónapja ,hogy szültem és már nem nagyon jut eszembe ilyen,de néha még mindig előjönnek ezek a gondolatok,pedig már jobban vagyok sokkal.Szerintem a lényeg a dologban,hogy kimerültek vagyunk nagyon ,mégis meg akarunk felelni e kis lénynek is meg magunknak is a férjünknek is stb,de ez egyszerre nem megy.És e megfelelni vágyásból gondolom,hogy jönnek ezek a gondolatok,mert féltjük őt...erre tudnék gondolni,meg a hormonokra.Próbálj meg kicsit lazítani,hátha jobb lenne,bár tudom nagy szavak ezek..de hátha sikerülne..

2009. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia. Nem arra gondolsz véletlenül, hogy rettegsz, nehogy csinálj vele valamit, nehogy árts neki?
2009. febr. 15. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Biztosan a féltés miatt álmodtál ilyet! Meg szerintem tegnap éjjel valami volt a levegőben, vagy front, vagy telihold, mert én meg azt álmodtam hogy kiderült hogy férfi vagyok és erre jól megvertem az egyik rokonomat. Még fel is ébredtem rá! A háttere szerintem az, hogy az a rokonom nagyon flúgos, és félek tőle, hogyha nagyobb lesz a babám esetleg kötekedik majd vele vagy bántja. Azért remélem, mára elmúlt ez az álmodós front, mert nagyon rossz volt!
2009. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon sokszor álmodok ilyeneket, mindig arra gondolok mi lesz ha kimegyek babakocsival és kigurul az útra és elüti az autó!

Azt mondta anyukám hogy beteges amit gondolok ,meg beszélek róla!!

Meg sokszor azon jár az agyam mi lesz ha olyan betegséget kap el hogy nem tudják , meggyógyítani akkor mit csinálok!

Meg ilyenek!

bolond vagyok már vagy mi??

Üdv egy 6 hós babuci anyukája

2009. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én is álmodtam olyant hogy meghal a babám többször is:(

és a szörnyű hogy nekem az álmaim többször bekövetkeznek ugyhogy félek, féltem nagyon! lehet hogy beteges de ez van. amugy szerintem a féltő anyai szeretet idézi ezeket a gondoltokat elő.

2009. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi a hetediken lakunk és én állandóan azt álmodom hogy nyitva hagyom az ablakot és ö kis les (3éves)kiváncsiságból és kiesik!Pedig napközben is csak bukora van nyitva az ablak még ha nincs itthon akkor is és éjszakára becsukom!Söt este lefekvés elött hatszor is képes vok megnézni az ablakokat!Sztem ez azért van mert nagyon féltjük öket!Na meg a szorongás hogy esetleg nem vagyunk jó anyukák!Én a páromtól soha nem kapok ilyenekre utaló jelet!Nálam ez az önbizalom hiánya miatt van!Persze én nemtudom a párod mennyire ismeri el amit otthon és a babáddal teszel de nálaunk sajna nem nagyon!Most jön a második babám de már most rémálmaim vannak hogy nem lesz egézséges!
2009. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!