Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám lassan 3 órája alszik...

Babám lassan 3 órája alszik egyfolytában. (21 hónapos) Más baba?

Figyelt kérdés
Csak kivi vagyok, front van-e pl.?:)
2011. febr. 25. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Babafüggő, de az én kicsim minden délután 3 - 3,5 órákat alszik. :)

Amúgy éjjel is fél 9-től másnap 8-ig mint a kisangyal.

2011. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém tegnap is és ma is 3 órát aludt délután, és 13-at éjjel.........
2011. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tegnap az enyém is 3 órát aludt ebéd után, pedig egyet szokott csak, ma is két órát aludt, viszont extra nyűgös és hisztis.

20 hónapos

2011. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyém elég sokáig 3 órát aludt nappal, pontosan nem emlékszem, de 18 hónapos körül +/-3 hónap.
2011. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

anyám, de mázlisták vagytok!!!:)

én 11 hónapja nem aludtam, de a baba se sokat :D

2011. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ma az enyém is több mint 3 órát aludt, amúgy szinte mindig 3-at szokott ebéd után.

Az utolsónak: a kiságyában nekem sem hajlandó nap közben elaludni, csak este. Én kint altatom a babakocsiban a teraszon jól bebugyolálva.Most 1 éves. Nincs lehetőséged megpróbálni? Ahogy berakom, már el is csöndesedik, látszik rajta, hogy szeret ott lenni. Már előre félek a nyári 40 fokos kánikuláktól, nem tudom, hogy fogom altatni. Elférni még biztos elférne a kocsiban, mert óriási, de a meleget már nem hiszem, hogy jól fogja tűrni.

2011. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!