Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a kisfiam arcán? Pár...

Mi lehet a kisfiam arcán? Pár napja apró piros patti jeélentek meg az arcán, mindkét oldalon. Száraznak is tünik. Mitöl lehet, mi ez? Vigyem orvoshoz jövö héten?

Figyelt kérdés
14 honapos.semmi uj kaját se kapott.szinte már mindent eszik
2011. febr. 26. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hólyag szerű akkor lehet,hogy bárányhimlős... Szerintem mutasd meg az orvosnak.
2011. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tuti nem bárányhimlö,mert ez apro,picike pötyik,a bárányhimlö az nagyobb,és csak az arcán van,nem a hajlatoknál.
2011. febr. 26. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Így tél végén sok babának kiszárad a bőre. Itt is olvastam, és a fiam és a hugom kislánya is ebben a cipőben jár. Kaptunk a dokitól ún. visszazsírozó krémet, azzal kentük pár napig, el is múlt.
2011. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is van,de neki a nyáltól jön ki a sok cumizás miatt.Én Nivea babyvel kenem és reggelre elmúlik.
2011. febr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!