Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek olyan bébijátékot,...

Megvennétek olyan bébijátékot, ami németül/angolul, franciául karattyál (tanuló kutya, porszívó, stb. )?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem vennék.
2011. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Én sem vennék.
2011. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
én sem, max angolt amivel később is fog találkozni, v németet ki merre húz, de francia, meg több nyelv egyszerre azt nem. még magyarul is alig tudunk :)
2011. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Én sem vettem, de kaptunk ajándékba angolul beszélő Dora babát, Csizit és Swipert - azóta ezek a kislányom kedvencei. Szóval lehet, hogy mi nem, de a gyerkőcök megvennék :-)
2011. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk van. Fifi baba és társai (autó, mesélő-zenélő kert)

Van egy V-tech angol abc tanító tábla. Sok sok funkciója van. Ez is zenél, magyaráz, órát tanít, napirendet stb.


A 20 hónapos lányom már több angol szót tud és ért, mint az apja :) Én örülök neki, mert amúgy is angolra tanítottam volna (több nyelven beszélek, de szinte csak azt használom) igaz kicsit később.

2011. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Ha Fisher Price tanuló kutyusra gondolsz: az magyar nyelvű, a playscool porszívó szintén. Persze ha vaterán veszed lomisoktól, akkor más nyelven is "karattyolhat" ez a két játék.


Egyébként nem lesz semmi baja a gyereknek tőle, később könnyebben tanulja az idegen nyelveket. A magyar nyelvet mondókázással és mondókás/gyerekdalos CD-kel lehet a legjobban megtanítani egy babának. Szerintem.

2011. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja, még egy: a sütifaló bödön beszél 4 nyelven (kapcsolóval váltható). A fiam akkorákat kacagott a szlovák szövegen, hogy öröm volt nézni.
2011. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Elnézést ha valakinek szúrta a szemét ez a kifejezés:"karattyálás".Természetesen idegen nyelven beszélő emberre nem írnám ezt,de ezek a géphangon "beszélő" játékok pontosan ezt a hatást keltik bennem.
2011. febr. 26. 21:46
 9/15 anonim ***** válasza:
nekünk van Vteck "babatévénk", projektoros. német énekkel szól. van Vtech álombaringató bárányka, angolul szólal meg. én megvenném, mert későbbiekben szeretném ha németül tanulna és mivel apukám ezermester, így még jó pár évig életben tudjuk tartani ezeket a kütyüket :)
2011. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Simán megvenném, ha jó minőségű játék, és érthető(nek tűnik), amit mond. Tesómék gyerekei egyszer kaptak egy "angolul" beszélő plüssakármit, de olyan gagyi volt, hogy hetekig törtük rajta a fejünket, hogy vajon mit mond, pedig jól beszélünk angolul :) Ilyet nem vennék...
2011. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!