Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szorulásra mit ajánlotok?

Szorulásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

segítsetek!

kislányom 5 hetes koráig minden nap kakilt, de azóta,mint akit elvágtak....5 napig szoktam várni aztán megkúpozom.szinte azonnal kakil,2 percen belül..mit lehet tenni,nem akarom kúpozni:(

már sajna tápszerrel is hozzápótolok.fontos lenne a rendszeres, egyedüli kakilás.


2011. febr. 26. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
dettó így voltam a kisfiammal, én nem kúpoztam, hanem lázmérőztem, ami persze szintén nem jó.Párszor szélcsövezte a doki.Mecsekbébi teát adjál neki, vagy legalább is próbáld meg, nekünk bevált, kb. 3-4 nap után kakilt egyedül, és azóta is minden rendben, most 5 hós.
2011. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok.egyébként a tápszer miatt van, meg kell szoknia.A kisfiam 6 hétig kapott csak anyatejet, aztán tápszert is, és utána jöttek a gondok nálunk is.
2011. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
amikor elkezdődött a szorulás,még csak anyatejes volt:(
2011. febr. 26. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt, mikor már nagyon szenvedett, kúpot kapott. Doki Laevolac szirupot javasolt később, de az sem segített. Aztán magától beállt, de akkor is csak kb 5 naponta volt kaka.

A probléma a hozzátáplálás után kezdett megoldódni, ma már túlzásba is viszi... :)

2011. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én bizony nem vártam ilyen sokat, ha 2 nap nem volt kaki, akkor meglázmérőztem. ehhez ugyanis nem lehet hozzászokni.

megpróbálhatod a cukros kamillateát is, az is segít.

amit észrevettem saját lányomon, hogy ha ivott teát kb 1 dl-t egy nap, akkor mindig volt kaki, tehát tápszer mellé mindig kell egy kis tea, vagy víz.

2011. febr. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!