Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás, mit rontok el?...

Hozzátáplálás, mit rontok el? Csökkentsem inkább a tápszer mennyiséget?

Figyelt kérdés
5 hónapos múlt a babám,már adtam neki almát nem szereti.most pár napja próbáltam ki inkább a répát,de azért sem rajong talán 4-5 kanál lemegy és ennyi.Próbáltam a répa-krumplit is azt meg pláne alíg ette.5xeszik amúgy 200ml tápszert.
2011. febr. 27. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 7 hósommal ugyanez a helyzet, csak ő anyatejes. Én úgy csinálom, hogy szopi előtt fél órával kapja a gyümölcsöt, és utána a szopit. Sokáig csak egy-két kanállal fogadott el. Aztán kitaláltam, hogy vaniliás tejpéphez keverek őszibarackot, vagy répát, almát, és úgy adom neki. Na, azt habzsolta befelé. :) Külön-külön egyiket sem eszi meg. Most már folyamatosan csökkentem a tejpépet az ételében, nemsokára el is hagyjuk.

Próbáld ki, hátha sikerül.

Sok sikert!

2011. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenképp!!!
2011. febr. 27. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült kipróbálni?
2011. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Végül is mással próbálkoztam.Tápszer előtt fél órával adtam neki sütőtök pürét azt még nem próbáltuk és csak úgy vágta befelé,majd egy kis tea mert szomjas volt és fél óra múlva tápszer nem is evett meg a 200-ból csak 150-et.Lehet,hogy a répából volt elege.Amúgy sütőtököt répával lehet kombinálni??:-)))

De jó hogy tudom amit írtál,mert lehet,hogy majd erre is szükségem lesz és akkor kipróbálom.

2011. febr. 28. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:

:)

Jaj de örülök, hogy ízlett neki!

Igen, a sütötök répával passzol. :) Biztosan az is ízleni fog neki. :)

2011. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ma is megette a sütőtököt.Akkor most mit próbálhatok neki szerinted?
2011. márc. 1. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem eheti az őszibarackot, talán a banánt is. Így már azért tudod variálni is neki. Védőnő mit mond?
2011. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!