Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjam a tápszert, tejital...

Hogy adjam a tápszert, tejitalt, hogy megegye?

Figyelt kérdés
Lányom májusban lesz 2 éves, esténként még megeszi a 2-2,5dl tápszerét, de napközben nem, pedig olvastam, h még ebben a korban napi fél l tejalapú italt kéne innia. Készítek neki tejbegrízt a tápszerből, de hogyan lehetne még ízesíteni, hogy jobban egye? Kakaót két éves kortól olvastam hogy lehet.
2011. febr. 27. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia van nestlé kakaó meg vanília ízű tápszerízesítő por. De nem hiszem, hogy a sima kakaótól baja lesz a lánykádnak. Én Nestlé csokiszirupot adtam neki régebben, persze csak nagyon cseppet, mert tejallergiás volt és csak abban nem volt tejpor.

Tehetsz még bele Macikávét is, az én lánykám imádja, mert olyan az illata, íze mint a felnőttes kávénak. Mikor mondom neki hogy együtt kávézik anyával, borzasztóan büszke magára :)

Vagy vegyél neki vaníliás ízesítésű tejitalt, az is Nestlé. Igaz az drgága, inkább a por...

2011. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja fahéj jutott még eszembe, azt is ehet már! Majd írd meg, ha bejött valamelyik :)
2011. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!