Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikompot mikortól lehet...

Bébikompot mikortól lehet használni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
oinnantól kezdve, hogy már magától szépen biztosan tud ülni a baba. Mi 7 hótól használjuk, imádja. bár menni vele magától még csak most kezd (most 9 hós).
2011. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi is káb 7hós kora körül kezdtük el használni, de nekünk kb 1 hét kellett és már szaladt vele :)
2011. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmikortól! Káros, higyjétek már el. Azonkívűl, hogy a lábat tönkreteszi, a gerincet terheli, hisz hiába fárad el a kis háta a babának, nem tud lepihenni, még azzal is árt, hogy nem tanul meg esni a baba, ami pedig hozzátartozik a mozgásfejlődéshez. Anyukák, ez csak nektek praktikus! Nem a kisujjamból szívom, gyógyped főiskolán tananyag.
2011. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám, ne túl korán. Van aki már 6 hósan belerakja a babát, pedig igen, tényleg szüksége van annak a gyereknek, hogy megtanuljon mászni (nekem is gyógyped-es rokon mondta), sok anyuka rögtön azt szeretné, ha szaladna... Ha lehetőség van rá, jó nagy terepet biztosítani neki, hogy kússzon-másszon. Én is filóztam, hogy kompozzunk-e vagy sem, mert örököltünk egyet, de sokáig nem hoztuk el anyukámtól. Viszont kb. 10 hós volt a lánykám, amikor az etetőszékében nem akart megülni, nekem viszont muszáj volt a konyhában egy-két dolgot megcsinálni, ekkor beleraktam, de max. 10-15 percre.
2011. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7 és fél hónaposan kezdtük és kb 10 hónapos koráig használtuk. 10 hónaposan lépegetett a bútorok mellett és 11 hónaposan már stabilan ment.
2011. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi akkor kezdtük használni amikor felállt. 7,5 hónaposan. Napi átlag 10-15 percet van benne. Imádja. Most 9 hónapos, és már szalad vele, viszont önállóan kapaszkodás nélkül egy pillanatra már megáll. Most ezt gyakorolja.
2011. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!