Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A több funkciós babakocsik...

A több funkciós babakocsik mózeskosár részét mennyi ideig tudtátok használni?

Figyelt kérdés
Hány cm volt kb.amikor már kicsi volt neki?
2011. febr. 27. 19:48
 1/7 anonim válasza:
Hát nem tudom, hogy hány cm volt a húgom mikor abba hagyta,de a mózest addig érdemes használni míg ülni nem tud a baba.
2011. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kislányom 5 hónapos, és még jó neki teljesen (most kb. 68 cm), de már nem tudjuk használni, mert üvölt benne, ugyanis nem lát ki belőle...

Amúgy a mi mózesünk kb. 80 cm, tehát még egy ideig elférne benne, még vastag, téli ruhában is.

2011. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
KB. 4-5 hós koráig használtuk.
2011. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7 hetes koráig. Nem a cm-rel volt gond, hanem hogy nem akart benne megmaradni, konkrétan üvöltött. Így utána a bébihordóval jártunk sétálni. Aztán amikor már azt sem viselte el (kb. 5-6 hónapos korától), akkor a sport résszel, persze megdöntve amíg nem tudott stabilan ülni.
2011. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem csak a baba hosszától, hanem a mózes nagyságától is függ. Megéri összehasonlítani a babakocsik mózesét. Mi 6 hónapig használtuk, bár még belefért volna kisfiam később is, de már jobban érezte magát a sportkocsiban, amiből jobban kilátott (teljesen dönthető a sportkocsi rész is,Jané Nomád)
2011. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lemérni nem tudom, eladtuk már a kocsit. Egyébként Bergon volt, nem volt neki kicsi mózesse.De 5 hós korár kinőtte, meg már meleg is volt neki,
2011. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Még mindíg variálok,hogy mi legyen a bergonunkkal,előnye és hátránya is egyben,hogy hatalmas nagy.Emlékszem még tavaly tavasszal 9 hósan altattam benne a kisfiamat amíg mi metszettünk a szöllőbe,elféret benne,pedig nem kicsi gyerek.Persze akkor már Ő is csak alváskor feküdt benne.De ugye nagyon nehéz,most már majd a 2 gyerek cuccának kell elférnie a kocsiban,le is cserélném egy ilyen mózeskosaras-szétszedhetős babakocsira meg nem is....Lemértem én is 88 cm a belső hossza a bergonnak,mózes nélkül-azt mi nem is vettünk hozzá...na majd még emésztem magam egy darabig.
2011. febr. 28. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!