Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire jó a mózeskosár? Vannak...

Mire jó a mózeskosár? Vannak ezek a többfunkciós babakocsik, amihez van mózeskosár, meg sport babakocsi! Használni fogom azt a mózes kosarat valamire? Mivel járok jobban? Többfunkciós, vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nagyon kihasználom a mózeskosarat a babakocsihoz, mert abba kényelmesen tud aludni a teraszon. Amig nem tud ülni, addig az a legjobb, aztán úgyse tudod beleranki majd legfejebb csak alváshoz. Fontos, hogy nagy legyen, legalább 1,5-2 éves koráig beleférjen a gyerek, hogy télen is kint tudd bajd altatni. Egyszerűbb ha többfunkciósat veszel, de pl. én vettem egy olcsó, de nagy mózeses kocsit a teraszra és egy jó masszív sport+textilmózesest sétálni. Azt kell átgondolnod, hogy főleg hol és mire fogod használni a babakocsit. BKV-n, autóba, betonon, köves úton, lécső? lift van-e? stb. Nagy a választék, érdemes átgondolni előre.
2008. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!