Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Festitek magatokat a baba...

Festitek magatokat a baba mellett?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 05:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Gondolom az, aki pár órára beül a suliba, az fogja magát, de gondolom csak diszkréten. Vagy, ha mennek dokihoz, egyéb hivatalos helyre. De azért, hogy otthon szoptasson, vagy csak játsszon a gyermekével, senki nem fogja magát kenegetni. (Illetve vannak kivételek, akinek fontosabb a saját kinézete, mint az, hogy a babával foglalkozzon, de ők egy másik faj...bocsi)

Én nem festem magam, nincs rá szükségem szerencsére, de ha jobban mutatnék sminkkel sem tenném, mert ez az időszak nem arról szól, hogy minél jobban mutassak, hanem hogy felelősségteljesen elássam a babám!!

2009. febr. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, persze nem ha otthon vagyok, hanem ha elmegyek valahová.Akkor is csak diszkréten. Attól mert anyuka vagyok nem kell elhanyagolni magam. Szerintem az aki előtte is festette magát az most is, aki nem, az nem.
2009. febr. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
egyetertek a masodik valaszoloval.szerintem is attol,hogy anya lettem neem azt jelenti,hogy nem lehetek noies.en is csak ha kimegyek akkor.amugy eszembe sincs es bent alakasba minek is.
2009. febr. 17. 06:52
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, ha elmegyek valahova és van időm rá (rúzs nélkül persze). De szerintem fontos, hogy egy kismama igenis adjon magára, ha van rá lehetősége. A kismamaság nem arról szól, hogy anyuka hanyagolja el magát. Szerintem az ápoltság része, ha valakinek szüksége van rá és a normál kereteken belül marad. Mi magunk is máshogy érezzük magunkat a bőrünkben.
2009. febr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy hanyagolja el magát a kismama.
2009. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

En is szoktam, ha megyunk valahova. Elotte minden nap sminkeltem, amikor meg dolgozni jartam, igaz, hogy akkor is csak a szememet elsosorban. Alapozot, arcpirt max akkor hasznaltam, ha rendezvenyre mentunk.

Nekem ez kell, hogy jol erezzem magam, de ha elhuzodik a keszulodes, vagy gyorsan kell mennunk, akkor nem fer bele meg a ket perces smink sem es ugy sem dol ossze a vilag.

En inkabb a hajammal vagyok gondban, arra nincs idom. A hajam hulamos, ami annyit tesz, hogy hordhatom gondoren es egyenesen egyarant, de mindkettohoz szaritanom, vagy vasalnom kell, raadasul hosszu is es sogaig tart szaritani. szaritas nelkul, ha csak hagyom megszaradni, akkor borzalmas. Igy amiota megvan a gyerek szinte belenott a hajgumi a hajamba, nincs ra idom. Ha megis van, akkor meg a fiam kapaszkodik bele allandoan ugy, hogy mar konnyezek es akkor ismet inkabb osszefogom.

2009. febr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte sem nagyon sminkeltem magam, max. a szememet. Azt most is, ha megyek valahová.
2009. febr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hat igen,nekem is nagy problema van a hajammal az biztos.sok hullastol elteroen,szules utan meg a szine is kifakult,az alagarol nem is bveszelve,szornyu.nekem is legtobszor gumaban van.;)a boromrolnem is beszelve,azert is festem magam ha kimegyek,mert a sok nem alvastol bizony ugy nezek ki mint a halal;))
2009. febr. 17. 07:46
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt írtam, hogy ne legyen nő a nő, mert szült, azt mondtam csak, hogy szerintem nem ez az elsődleges már az életünkben. És azt írtam, hogy persze, ha megy valahová anyuka, persze, hogy csinosítson magán, én sem állítanék be akárhogy pl egy hivatalos helyre. Vagy vannak tanuló anyukák, akik ha mennek egy egy előadásra-órára diszkréten sminkelnek. De gondolom, akkor hazaér frissen a 3-5 napos babájával annak nem az az első gondolata, hogy egy órát álljon a tükör előtt azért, hogy esetleg összefut a postással.

Na jó, szóval nem akartam felháborítani senkit, nem az volt a szándékom, csak az, hogy elmondjam, szerintem megváltozik egy nő fontossági sorrendje a baba születése után.

(Első válaszadó)

2009. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
utolso valaszolonak.persze ugy van ahogy irod.me hat kevesebb is ra az idonk.de azert maradjunk noknek is,nem igaz;)mert bizony latok magam korul egypar anyukat akit mar bizony nem erdekli,hogy nez ki.ezt furalom.
2009. febr. 17. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!