Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más apuka is folyton dolgozik?

Más apuka is folyton dolgozik?

Figyelt kérdés
Kicsit el vagyok keseredve, mivel van egy 20 hónapos kislányom és 9 hetes terhes vagyok. Az estéink pedig úgy zajlanak, hogy a gyerek van amikor 3 napig nem látja az apját, mert reggel már nincs itthon, este meg még nincs itthon...Tudom kell a pénz. de kettővel hogy lesz?
2011. okt. 17. 18:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és 3 hónapja visszamentem dolgozni, Anyu vigyáz napközben a kicsire. De róla se lehet 120 bőrt lehúzni...
2011. okt. 17. 18:33
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha kell a pénz akkor mást nem tehetsz ez ilyen világ sajnos 2szer meg kell gondolni a gyerekvállalást.... Sajnos ez van :S
2011. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fél 5kor megy, este 20 előtt nem jön haza. 2 picivel vagyok itthon, semmi segítség, még ovi sem. Egyedül fürdetek, etetek, fektetek, sétálunk, játszunk......
2011. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van bár fürdetésre azért hazaér ami este 7kor van nálunk de reggel korán megy még alszik a pici.
2011. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. 24-48ban dolgozik, de van, hogy haza se jön, hanem munkából megy munkába. Van olyan is, hogy napokig én sem látom, csak amikor éjjel felkelek etetni a babát. Nagyon rossz így, de sajnos ez van :(
2011. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, már az is boldogít, hogy nem vagyok egyedül ezzel :)
2011. okt. 17. 19:17
 7/15 anonim ***** válasza:

Az én férjem már a negyedik hete vidéken dolgozik. Hétfőn hajnalban megy és péntek éjfélkor érkezik. Szerinted?

Már én is nagyon kivagyok, de örüljünk, hogy van munka. Nem tudunk mit csinálni.

2011. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én párom hétfő hajnalban indul és péntek éjszaka érkezik haza.Van olyan hétvége amikor haza sem jön.Piszok nehéz de örülők hogy van meló.

Ja és 4 gyerekkel itthon tök egyedül, csak a nagyobb jár oviba.

2011. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, le a kalappal!

Én is kitartok:)

2011. okt. 17. 20:08
 10/15 anonim ***** válasza:

volt, hogy napokig nem láttam a páromat, csak éjjel, mikor megébredtem arra, hogy horkol_:) Most épp nincs annyi munka, az irodája a házunk manzárdján, a fiam alig látja az apját, én is csak akkor, ha felmegyek hozzá az irodába és megkérdezem, hogy kér-e reggelit. Szóval, mikor itthon vagyunk, egy házban, akkor sem látom többet:S Nehéz így, néha besokallok. Terhes vagyok, a fiamat emelgetni már nem nagyon bírom, de fut a csikó, nem panaszkodhatok, a férjemet meg az nem boldogítja, hogy folyton rinyálok (így is azt csinálom:(). Most is már 10 óra (más időzóna), ő pedig még nincs itthon.

1 gyerekes, 30 hetes km

2011. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!