Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposan érti, hogy miért...

11 hónaposan érti, hogy miért veszem ki az etetőszékből? Ti hogy oldottátok meg, ha utált enni a gyerek?

Figyelt kérdés
Egyfolytában kiabál evés közben. Ma már betettem, és már kezdte. Én arra gondolok, hogy elrontottam ezt az evés dolgot. Régebb óta csinálja, de most már egész evés alatt, pedig éhes. Meglátja a tányért, és örül, de beteszem a székbe és max pár falat, amit kiabálás, hiszti nélkül megeszik. Ha kiveszem, széken kívül megengedett egy-egy falat? Ja, egyébként cicizik még, mostanában elég sokat.
2011. febr. 28. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne tedd a székbe,ennyire egyszerű.Az enyémek soha nem voltak etetőszékben.
2011. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a gyereke,de mivel nekem három van igy csak etetőszékben ehetnek.Ezt szokták meg egyedűl vagyunk mert apa melozik és nincs időm utánnuk rohangálni.Nem eszünk mindenhol.Elösször nehezen megy de légy következetes ha nem akarsz tésztát stb felszedni a szönyegről vagy bárhonnan.Mi is az asztalnál eszünk.
2011. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves első! Te hol eteted? Ha ölben van, le akar mászni, kanapén elmászik, járókában állva, hát szerintem nem normális. És félek, hogy később, ha menni tud, majd futkoshatok utána a kajával.
2011. febr. 28. 21:20
 4/13 A kérdező kommentje:
Második, köszi. Szeretnék következetes lenni. Csak alapjában nem vagyok egy erős és határozott ember sajnos. És hát anyósomék persze máshogy csinálnák, velük is meg kell harcolnom. Merthogy éhen nem maradhat.
2011. febr. 28. 21:23
 5/13 anonim ***** válasza:
dettó ugyan így vagyok, ahogy te! ha rájöttél a megoldásra légyszíves írd meg!!!!!
2011. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A lányomat kb. 2 hete nem tudom az etetőszékben etetni. :(

Eddig semmi baj nem volt, nyugodtan megette a kaját, bármikor berakhattam a székbe, mosogatni is tudtam tőle.

Nem tuddom, mi történt vele.

Most mindent kipróbálok, csak egyen végre. Pár perc a kompban, aztán az ölemben, végül a hintában köt ki. :(

Nagyon fárasztó és kimerítő, de muszáj ennie, mert mostanában nem is hízik. :(

Remélem, még visszaszokik az etetőszékbe.

2011. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az én lányom míg nagyon éhes, csendben van az etetőszékbe, majd amikor már félig jól lakott, elkezd kiabálni és feszíti ki magát, mint a tiéd. ilyenkor kezébe nyomok valami játékot és szépen eszik tovább. próbáljátok ki, hátha..
2011. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

21:32 vagyok.

Rosszul fogalmaztam...

Nem én próbálok ki mindent, hanem a gyerek pár perc után mindenhol üvölt, nem eszik tovább, így kénytelen vagyok kivenni és "új" helyre rakni, hogy egyen tovább.

Szintén 11 hónapos.

2011. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ó én kicseleztem. :)


Vettem egy emeletes, sok bigyóval ellátott színes etetőasztalra tapasztható játékot. Volt rajta húzogatni, forgatni tekerni való bőven. Le nem tudta szedni.

Amíg arra koncentrált belapátoltam neki a kaját. :)


Szerintem a mamáéknál el van téve, ott használtuk utoljára.

2011. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

adj valami játékot a kezébe, lehetőleg olyat, amit el lehet mosni, össze tudja maszatolni.

nálunk az evés a Hupikék törpikék alatt a szobában van, az etetőszékben, sok műanyag hülyeséggel, mert különben pár falat után nem enne. 13 hós, már nem küzdök vele, egyen így. ha majd önállóan tudja fogni a kanalat, akkor majd biztos másként lesz. egyébként ha hideget eszik, akkor letelepedek a szőnyegre, nálam a tálka a kajával, ő meg odajön enni egy-egy falatot. ezek nem főétkezések, csak az uzsonna, esetleg tízórai, vagy a korai vacsora. még az a jó, hogy a kakaót és az esti tápszert megissza fekve.

2011. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!