Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám leszoktatni a 9...

Hogyan tudnám leszoktatni a 9 hónapos kisfiamat a csípésről, haj húzásról, karmolásról?

Figyelt kérdés
Ő azt gondolja, hogy ez vicces játék, hiszen heves érzelmeket vált ki belőlünk. Hiába szidom mérgesen, nyomatékosan ő csak nevet és folytatja a "játékot".
2009. febr. 17. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tedd le olyankor és csinálj úgy hogy nem látnád őt ne foglalkozz vele percekig esetleg menj ki a szobából. De ne csak Te hanem ezt mindenki következetesen csinálja. Ne szólj hozzá csak tedd le és menj ki.

Nehéz de hidd el okos baba rájön hogy miért van ...

2009. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Nekem sem sikerül lányom erről leszoktatni, sőt nála még párosult a harapással is.

Az arcom már tiszta sebes, sebeket karmol rá, a hajam felére apadt...

Pedig "nem hagyom" neki.

Ő is viccesnek találja, pedig határozott és szigorú vagyok.

2009. febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem anyukám annó úgy szoktatott le a harapásról, hogy amikor én megharaptam ő is megharapott engem, hogy érezzem az igenis fáj másoknak. Onnantól eszembe se jutott többet ilyet csinálni.
2009. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kipróbálom az ajánlottakat!!!

2009. febr. 19. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!