Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben hol "tároljátok" 7...

Napközben hol "tároljátok" 7 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Járt kelt a lakásban volt egy rácsunk azt raktam az ajtóba ha felmostam.


egyébként nem zártam el.

2011. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lakásban bármerre kúszott-mászott. Általában jött oda utánam, ahol voltam.
2011. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Kisfiam a bébikomppal jön utánnam mindenhova, vagy járkál a lakásban, amikor csöndben van tudom hogy pakol...:-)
2011. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hónaposan még nem forgott, úgyhogy a padlón "tároltam" egy pléden. :)

Amikor forgott már, meg mászott, be volt üzemelve egy járóka, vész esetére, pl. mikor fürödtem, ajtót nyitottam, de sokat nem volt benne, mindent biztosítottam a lakásban, hogy ne dőljön rá, szekrényeket lezártam, ő kapott saját pakolnivalókat, és jött utánam mindenhova.

2011. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az enyém 8 hónapos és még nem mászik,kúszik csak forog,ülni sem nagyon tud még!És egy ilyenben"tárolom"!


[link]

2011. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy ezt mondom, kedves utolsó, de ha kivennéd ebből a babádat, valószínűleg elkezdene kúszni, mászni, ülni...
2011. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor van benne ha valahova ki kell szaladnom,vagy WC-re megyek!Amyúgy az ágyon van,vagy a földön(de nagyon hideg a lakás,sokat nem lehet a földön).
2011. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ágy is túl puha nekik, hogy a nagyobb mozgásokat elkezdjék: kúszás, ülés, mászás, állás.

Bocsánat, nem beleszólni akarok, de sokan így tapasztalták már itt a gyakoris anyukák közül.

Többek között én is, kisfiam előbb felállt, minthogy ült volna. Azt pedig az ágyon nem fogja tudni megcsinálni a babád.

Tegyél le habtapit a földre, vagy takarókat, és meglásd, roham tempóban fog fejlődni!!!

2011. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 hósan már lennt volt a földön és kúszott mindenhova utánnam!Hiába teszek le neki egy csomó játékot a nappaliba a szőnyegre pár percig el van velük majd keres,hogy hol vagyok!
2011. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!