Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babátok kap még...

15 hónapos babátok kap még tápszert? és ha igen mennyit? és mennyit alszik nappal és mennyit éjszaka?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy éves korától már nem kap tápszert!

Napközben másfél órát alszik.Este 10 körül alszik el és reggel 8 ,fél9ig alszik!

2011. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta a védőnő hogy még 2-3 évesen is kell neki adni???!!! és nagyon rossz alvó, nappal kb.1,5 óra este 8-5 ig és ezerszer ébred fel, és erre is azt mondták hogy na és más is felébred jó mi?
2011. márc. 1. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta tápszer helyett tejitalt adok neki (Bebivita), nappal alszik egyben 2-3 órát, éjjel pedig este 8-tól reggel 7-8-ig, mikor hogy. De ő nem mérvadó, mert egy mormota. :)
2011. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy éves kora óta tejitalt kap,most 1,5 éves.tíz hónapos kora óta egyszer alszik napközben 2-3 órát,éjszaka 11-12 órát ébredés nélkül.egyedül alszik el
2011. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 15 hónapos és tápszert kap reggel és este.Kb. 250ml-t iszik meg.
2011. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Az én kisfiam is nagyon sokszor felkel éjszaka4-6szor is reggel 6óráig,utána úgy alszik még 8 fél 9ig,hogy mellettem és így is negyedóránként megébred! De ahogy írtam nappal is csak 1,5órát alszik!
2011. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19 hónapos, még tápszert kap, de lassan áttérünk a babatejre. Éjjel sokat alszik, este fél 9-től reggel fél 8-ig, nappal viszont csak 1 órát.
2011. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!