Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli babád mennyit...

Másfél év körüli babád mennyit alszik egy egésznap? Este mikor fekszik le, reggel mikor ébred és napközben?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 12:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ahogy olvasom az én kislányom akkor igen keveset alszik reggel 7-kor kell 12-től 13ig alszik és este 9.30-10.30között alszik ujra el éjszaka 1-szer kell cici és alszik reggelig
2011. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A héten lesz 18 hós, reggel 8-9 között kel, délben f2-f3-3 között alszik ált. egy órát, este 8-f9-kor már alszik. 8 hós kora óta alszik így, eleinte éjjel még kelt enni, most már csak ritkán, ill. most jönnek az utolsó 17.-20. fogak és néha megébred éjjel.
2011. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

13.04 vagyok bocsi az offért:) nekem a jóalvó babám rossz evő volt mindig is, nála amiatt aggódok mindig:)

A rossz alvóm meg jó evő viszont:) Úgy látszik mindent nem lehet:)) vagy beosztották egymás közt:D

2011. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na de nekem jó alvó és jó evő! A második akkor rossz alvó és rossz evő is lesz egyben? :)))) Na szépen vagyunk akkor... :DD
2011. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

17 hónapos: este fél 10 körül alszik el reggel kb.8-ig.

Délután (fél 2-től) általában másfél órát alszik.

2011. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!