Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől romlott el a nappali alvás?

Mitől romlott el a nappali alvás?

Figyelt kérdés
8 hós a babám és eddig elég jól tudtam nappal többször is elaltatni. De pár hete nagyon nehéz. Szinte csak az üvegen alszik el amit eddig kanálból adtam de már nem tudok mit kitalálni hogy aludjon mert annyira kínlódik. Próbáltam ringatni, sírni hagyni, énekelni,simogatni....Tudnátok tapasztalatokat írni ezzel kapcsolatban?Egy ilyen korú babának 2szer kellene még aludnia nappal.
2009. febr. 17. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én babám is ezt csinálja néhány napja. Csak az üveg a nyerő, pedig eddig délelőttönként cicizve aludt el. Nem tudom, hogy mi lehet az oka. Talán valaki másnak lesz ötlete.
2009. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!