Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden babát "utólér" előbb-ut...

Minden babát "utólér" előbb-utóbb a szeparációs szorongás korszaka? MIlyen jellemzői lesznek majd? HOgyan ismerem föl? Féléves anyuka

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt nem tudom, hogy minden babánál jelentkezik e, de az én lányomnál hat hónaposan kezdődött. Nála úgy jelentkezik időnként, hogy anyássá válik. Csak tőlem fogadja el az ételt apától nem. Ha apa pelenkázza vagy böfizteti akkor is keres a tekintetével és csak akkor nyugszik meg ha látja hogy ott vagyok. Általában két-három hetente jön rá és két-három napig tart. Izgága ha nem vagyok a látószögében, de nem hisztizik vagy ilyesmi. De szerintem ahány baba annyi féle módon jön ki ez náluk.

2009. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7hós és anyira anyás hogy a nagyszülő nem veheti kézbe csak az én kezemből játszik velük.Ha ott vagyok a közelbe akkor elvan ahogy eltünök ordítás lesz még a terasz ra sem léphetek ki.
2009. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!