Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 5 honapos a babám és...

Lassan 5 honapos a babám és 10 napja kezdtük a kostolgatást eddig evett almalét, almapürét, őszibarackpürét már megeszik jo fél üveggel80-100ml, mi legyen a következö amit adjak neki?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Keverheted az almát barackkal, de adhatsz neki újat is. Én ezek után sütőtököt adtam, imádta a kislányom, próbáld ki!
2009. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cékla almával én is imádom :)

Csak ne sajnáld az edényed:) sose lesz a régi utána

2009. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi az alma és a barack után a sárgarépát kóstoltuk. Utána jött a burgonya, majd sütőtök, cukkini, cékla, paradicsom (mag nélkül megfőzve,)banán, szilva, körte (megpárolva, mert úgy nem puffaszt), spenót, brokkoli... stb.

De csak fokozatosan bevezetve!!!! Mindent délelőtt kóstoltatni első nap 1-2 kanállal, 2. nap 3-4 kanállal, 3. nap 6-7 kanállal. Ha minden rendben van, akkor utána lehet teljes adagot.

Céklát és spenótot csak egyszer lehet 1 héten adni, mert nitrátgyűjtő zöldségek!!!!


Sok sikert az új ízekhez!


egy 9,5 hós baba anyukája

2009. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A répa nem nitrátgyüjtö?Tejpépet is kezdhetek dni neki,iratam fel ha-st?
2009. febr. 17. 12:11
 5/5 anonim válasza:
Az én babám is lassan 5 hónapos most kezdtük a kostolgatást.Mi a tajpéppel kezdtünk - a védőnéni javaslatára- nekünk is H.A.- s kell ,de az nem ízlett neki .Szereti az almát a banánt a barackot én a főzelékekkel folytatom, a tejpépet nem eröltetem .Megkóstoltam semmi íze nincs :-)
2009. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!