Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy egy 6hónapos...

Van olyan, hogy egy 6hónapos baba feláll? Itt olvastam, de számomra ez hihetetlen

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát nemtudom hogy 6 hónaposan feláll e,de az én lányom az 7 hónapos volt amikor a kiságy rácsaiba kapaszkodva felállt,de elnem engedte egy percre sem,mert akkor csücs volt rögtön:-)
2009. febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 6,5 hónaposan állt fel a kislányom szintén a kiságy rácsaiba kapaszkodva. Rá pár napra már a nappaliban a kanapénál is simán felállt! :-)

Én is teljesen meg voltam lepődve, mert nem számítottam rá ilyen hamar... Ja, és előtte 3 héttel kezdett el mászni...

2009. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Állítólag a párom első házasságból született fia 6 hónaposan felállt. Most két hónapos a közös babánk, nagyon jó, hogy hozzá hasonlítgatja:(
2009. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! durva, de az én 4 hónapos fiam is feláll. amikor büfiztetem, térdel felém fordulva az ölemben, fogom a hóna alatt, és simán feláll így. igaz, ő már 2 hetesen átfordult hasról, az orvos el se hitte, csak mikor látta...
2009. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mi 5hosak vagyunk.de szerintem az en picim meg maszni sem fog tudni 6hosan nem hogy meg allni;))de mindenkinek gratulalok,akinek a babocai mar ilyen ugyesek
2009. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét lányom felállt a kiságyban és ahol meg tudott kapaszkodni 6,5 hónaposan. Leülni persze csak segítséggel ment, így amikor álltak, jött a "hiszti", hogy segítsek:D De ettől függetlenül önállóan mindkettő kb. 13 hónaposan tudott menni, viszonylag stabilan.
2009. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 6 és fél hónaposan felállt, előtte egy héttel kezdett mászni, stabilan ülni. Pénteken lesz 8 hónapos és már a bútorokba kapaszkodva lépeget. Minden baba más ütemben fejlődik! Jó babázást!
2009. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lányom pont 6 hónapot töltötte be,a mamáéknál voltunk nyaralni,mikor elözször felállt a kiságyban.

POnt ott voltam és láttam :)

2009. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!