Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet, hogy 3 hónaposan...

Létezhet, hogy 3 hónaposan megkezdődik a fogzás?

Figyelt kérdés

Kisfiam pár napja szabályosan rágja az öklét. Az "okosok" azt mondják biztosan azért mert jön a foga és viszket az ínye.

Én még nem hallottam olyanról, hogy 3 hónaposan megindulnak a fogak. Orvoshoz csak 1 hét múlva megyünk.

Nálatok volt már ilyesmi?


2009. febr. 17. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges. Lányomnak 4 hónaposan kint volt a foga. Az is lehet, hogy már most viszket neki, de foga csak hónapokkal később lesz. Most a pici fiam 3 hónapos , ő is rág, nyálzik már hetek óta, de nem látom, hogy jönne a foga.Boldog babázást!
2009. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A kislányom 3,5 hónapos, és már látszik a fehér csík az ínyén, és mégcsak nem is lent, hanem fent. 2 hónapos kora óta nyáladzik és rág. Úgyhogy lehet a foga. Múltkor a tanácsadáson találkoztam egy kislánnyal, aki 2,5 hónapos múlt és 2 foga volt! De az is lehet, hogy a nyálzás és rágás hónapokkal hamarabb elkezdődik, és még sokára bújik ki a fogacska.
2009. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán lehet. A kórházban, ahol szültem, az egyik baba már úgy született, hogy volt 4 foga! Az más kérdés, hogy én lányom is rágta az öklét és nyáladzott 3 hónaposan, és nekem is mindenki azt mondta, hogy jön a foga. Hát, nem jött, kilenc hónapos elmúlt, mire kijött a két alsó. Fogzásnál sem időben, sem sorrendben nincsenek kőbe vésett szabályok!
2009. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezhet.Az én kislányomnak 2 hónapos korában kezdődött el és szegénykém elmúlt 8 hónapos mire kijött az alsó kettő.
2009. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamnak két hete, két hónapos korában bújt ki az első foga. Észre sem vettük, nem volt nyűgös, kicsit nyáladzott és ennyi. Most kezdte el az öklét rágni. Múlt héten voltam dokinál, megnézte, azt mondta, hogy ritka az ilyen korai fogzás, de normális és hogy szerinte a következő havi ellenőrzésnél már még egy foggal leszünk gazdagabbak, mert egy másik is készül kibújni.

Szóval igen, létezik ilyen.

2009. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat aranyosak vagytok.

Most már jobban fogom én is figyelni, meg beszélek a dokival is.

Boldog babázást mindenkinek:)

2009. febr. 17. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!