Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ingyenes baba ajándékcs...

Milyen ingyenes baba ajándékcsomag és baba vásárlási kedvezmény lehetőségekről tudtok?

Figyelt kérdés
Gyűjtsük össze, hogy senki ne maradjon le semmiről!
2009. febr. 17. 14:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

kiváltottam ma a Felicitas ajándékcsomagot :)

tartalma:

- 1 db Mam játszós cumi

- 2 db Chicco melltartóbetét

- 1 db Pampers newborn eldobható pelenka

- 5 filter Mecsek tejszaporító tea (az ánizsillat átjárja a teától az egész ajándékcsomagot:)

- 1 db Avent tejespohár

- 1 db fél literes Szentkirályi babavíz

- 2 db Sába intimszappan minta (az egyik férfi!???? :D:D)

- egy halom reklámanyag, tájékoztatófüzet :)


tök jó, örülök, hogy van aki gondol a kismamákra :) és olyan szépen süt a napocska is :)

2009. febr. 19. 15:33
 12/19 anonim ***** válasza:
köszi! nagyon rendes vagy! én is nyitott szemmel járok, ha van valami új, írok ide!
2009. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szia csak egy gyors kérdés minden kismamánál látok egy bizonyos táskát ami pelenkázótáska is egyben nem tudom hogy ezt hol lehet kapni vagy venni?
2011. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Szia!


Konkrétan milyen táskára gondolsz? Milyen a színe, vagy van rá írva valami? Segíts egy kicsit, hogy segíthessünk:)

2012. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Németh Regina válasza:

Szia!

Engem is érdekelne, hogy milyen táska az?

Regi

2013. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 NincsIsIbolya válasza:
Szerintem a táskás kérdésre a válasz a Promo Box lesz, erről itt bővebben: [link]
2014. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Ildi42 válasza:
Remek felvetés! :) Most keresgélek én is, mert babát várunk és minden ilyesmi érdekel. A felicitas-os csomagban (amihez a kupont a védőnő adta át az első alkalommal) volt pár termékminta, tájékoztató füzet,rejtvény újság, és abban volt Rossmanó kártya is, amit ha regisztrálsz a neten egyszeri 10% kedvezményt kapsz a regisztrációdért ha jól tudom bármely babatermékre. Illetve ebben a csomagban volt még egy Rossmann-os füzetke, ami a sajátmárkás babydream holmikat promótálja, a füzet hátulján pedig volt egy 15%-os kupon, ha babydreames terméket veszel (akár többet is), ez az épp nem akciós babydream termékekre érvényes.
2016. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Ildi42 válasza:

[link]

Én erről is a védőnőtől hallottam. Itt is neten regisztrálsz majd az alma patikákban válthatod be egy kuponkódért cserébe, amit ezen az oldalon kérhetsz. Klassz csomag, nekem még jobban tetszett mint a másik.

2016. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Ildi42 válasza:

[link]

Ahogy keresgéltem találtam erre, ahol Johnson's termékeket és kisebb mintákat kaphatsz. Ezt még nem csináltam meg, mert még nem tudom a baba nemét, és a kezdésnél már kérdezi is, hogy fiú vagy lány. Majd ha már tudok ilyenekre válaszolni feltétlenül kitöltöm ezt is. Viszont ha bárki ismeri ezt és tud a csomagról valamit, a tapasztalatok érdekelnek. :)

2016. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!