Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 év alatti gyereknek adtátok...

2 év alatti gyereknek adtátok már a Peritolt? Az van ráírva, hogy nem lehet, de nekünk most azt írta fel a doktornő étvágytalanságra.15 hónapos.

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, nekünk 16 hónapos volt, amikor felírta a doki, én felhívtam, hogy akkor most mi legyen, azt mondta, hogy adjam nyugodtan. Régi, nagy tudású doki. Viszont csak addig hatott, amíg kapta, addig folyamatosan a hűtő előtt állt és kaját kért, aztán amikor befejeztük, akkor az étvágya is visszament a levegővel táplálkozom kategóriába.
2011. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál.És nagyon jól írtad,tetszett! Mi is ott tartunk,hogy a levegővel táplálkozik.Azt mondta a doki, hogy amíg ki nem jönnek a fogai,addig így lesz. :(
2011. márc. 2. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

hát, nálunk 16 foga van már fél éve, azóta sem eszik többet, most lassan 3 évesen 10,5 kg. Most már azt mondja a doki, hogy ő ilyen alkat, nem piszkálja tovább. Az apja is ilyen volt, neki is ez a doki volt a gyerekorvosa, úgyhogy jól emlékszik. Viszont a Peritolt 2 hónapig kapta (ezt is lehet a tájékoztatóban szereplő 6 hét helyett) és 1,5 kg-ot hízott ezalatt a 2 hónap alatt. Azt a súlyát tartja azóta is...

2011. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekünk tényleg most jönnek a fogai,úgy hogy biztos tényleg közre játszik,de akkor is borzalmasan keveset eszik,úgy hogy valamit muszáj volt íratnom.
2011. márc. 2. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!