Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól van az anyás korszak?...

Mikortól van az anyás korszak? Hogy kerülhető ki?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kikerülni nem tudod, nyolc ritkább esetben 6 hónapos kortól. Ilyenkor attól fél a baba, hogy elhagyod, amikor fejlődik a memóriája akkor érti meg-visszajössz, hisz máskor is visszajöttél. Addig türelem meg szeretet kell nekik, mint említettem elkerülni nem tudod, de ha megértően kezeled, kevésbé lesz erőteljes a félelem.
2009. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ez mindenkinél eljön?
2009. febr. 17. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Igaza van az előttem szólónak.

Akkor lenne gond,hogyha nem lenne ilyen korszaka.

Ugyanilyen a szeparációs félelem is.

2009. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze! Hiszen akkor döbben rá, hogy tőle függetlenül is létezel, és elmehetsz nélküle. Ilyenkor kell nagyon odafigyelni arra, hogy mindig mond neki, hogy most elmész, és mikor jössz vissza.

Egyszer amikor anyósom vigyázott a gyerekre, és mondtam neki, hogy elmegyek, majd jövök, a gyerek persze sírni kezdett. Anyósom meg letolt, hogy minek szóltam, csak menjek el, észre sem venné. Dehogynem! És ilyenkor rendül meg a bizalma. Mindig szólni kell, hogy tudja, hogyha azt mondod visszajössz, az úgy is lesz.

2009. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!