Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a két hetes...

Normális, hogy a két hetes kisbabám ilyen keveset alszik?

Figyelt kérdés
Pár napja megburult Nála valamiért a rend. Kora reggeltől szinte egész délelőtt fent van max. fél órás szünetekkel, csak dél körül alszik el 3-4 órára, aztán megint fent van 2 órát, az esti fürdetés és evés után pedig alszik igaz újra 3-4 órát, viszont éjszaka ismét fent van 1-2 óránként.
2009. febr. 17. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányom najában 1X, ha jó napja volt max 2X aludt fél órát. Ezt a szokását megtartotta 3 hós koráig, akkor beállt, hogy délelőtt alszik fél órát, délután 2 körül fél órát és este 6-8 között fél órát, éjjel pedig 10 órát. Ezt nagyjából azóta tartja, most 8 hós.

Annyit alszik, amennyi alvásra szüksége van. Az alvást nem tudod erőltetni.

2009. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy azt gyanítom (lehet, hogy csak az Én parám), hogy nem eszik eleget egyszerre, vagy kevés a tejem, vagy lusti, és ezért nem alszik el. Mert ha fent van, akkor többnyire csak sír, és csak a cicizés nyugtatja meg, mintha állandóan éhes lenne. És mindig eszik is egy picit.
2009. febr. 17. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám még most is szinte állandóan alszik ,2 hónapos a nagykönyv szerint nekik még ez a dolguk, úgyhogy szerintem nem normális ha fennt van. Habár nekem is volt,hogy egy-két hetes korában fennt volt a két szopi között, de ő nem sírt. A tejed miatt ne parázz! Minden a fejben dől el, akkor pedig van elég és tápláló tejed!!! :-)
2009. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon pici még a babád. Azért kér sűrűn enni, mert az anyatej könnyen, gyorsan emészthető, meg még a gyomra is nagyon pici, és hamar kiürül. Valószínűleg ezért ébred fel. Adj neki enni, ahányszor kéri, később úgyis ritkábban fog kérni.

Az én babám is keveset aludt pici korában, a fennmaradó időben meg vagy cicizett, vagy sírt. Utólag rájöttem hogy aludt volna ő, csak nem tudott elaludni. Most se tud mindig. :( 5 hónapos.

2009. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!