Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttet, párhetes babát...

Újszülöttet, párhetes babát mennyi ideig lehet hagyni aludni egyhuzamba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Napközben vagy éjjel?

Kisfiamat mikor hazahoztuk a kórházból, letettük este 9-kor, és hajnal 3-ig aludt egyhuzamban. Akkor evett, majd még visszaaludt reggel 8-ig.

2011. márc. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban a csecsemősnővérek és a gyermekorvos is azt mondta, hogy max. 2,5 - 3 órát alhat egyhuzamban. Az első napokban-hetekben fokozottan kell rájuk figyelni a besárgulás eshetősége miatt. A kórházban előfordult, hogy 4,5 órát folyamatosan aludt a babám, úgy kellett ébresztgetni, sajnos be is sárgult.
2011. márc. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindhárom gyerekemet hagytam addig aludni,amíg akartak. Főként éjjel nem keltettem fel soha. Nappal is csak akkor,ha 4 óránál tovább aludtak. Ha éhes,akkor úgy is felébred magától. Ha álmos,akkor hiába kelted fel,nem szopik rendesen. Egyik sem sárgult be soha.
2011. márc. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondták, hogy 3óránként ébreszteni kell, de bármit csináltunk vele nem ébredt fel éjjel 3 óránként....pelenkacsere, víz, öltöztetés, fény, hang...semmi...ez egy hülyeség, nem? mért kell-ene éjjel 3 óránként felébreszteni?
2011. márc. 3. 07:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Napközben magától ébredt, éjszaka viszont tényleg hagytam. Sem a kórházban, sem itthon nem volt egy picit sem sárga.

Nem volt egész 6 hetes, amikor már végigaludta az éjszakát. Keltettem volna fel? Isten ments!!!

2011. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem sárga, és már megindult a gyarapodása (=otthon nem fogyott tovább), akkor fel ne ébreszd éjszaka!! Örülj neki, hogy alszik 4-5 órát is egyhuzamban, nappal is nyugodtan alhat 3 órát, csak azért arra figyelj, hogy min. 6-szor egyen 24 óra alatt.
2011. márc. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én éjszaka soha nem keltettem fel." hónapos és szépen végigalussza az éjszakát.Ha éhes szerintem éjjel is felébred!
2011. márc. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne ébreszd fel.Én is ezt csináltam,volt,hogy nappal is.Aztán egy délután babám megunta.Evett 1-kor és 4-kor kellett volna kelnie.De semmi,fél óránként nézegettem és dilemmáztam,hogy mit csináljak,ott izgultam én hülye.Majd egyszer csak fél 6.kor felkelt,nem sírt jókedvű volt.Csináltam neki a kaját és evett.Azóta 5x eszik előtte "tukmáltam" 6x. hónapos kora óta átalussza az éjszakát is.
2011. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!