Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol található ha létezik...

Hol található ha létezik olyan oldal ahol felajánlanak ingyen baba ruhákat, baba dolgokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7 hónapos kismama vagyok olyan kérdésem lenne ha létezik akkor hol találok olyan oldalt ahol felajánlanak ingyen baba dolgokat? Baba rucik, esetleg pelenkázó, babaágy, babakocsi meg minden amire egy újszülött kislánynak szüksége van lesz!

Sajnos nem dolgozhatok, mert veszélyeztetett terhességet állapítottak meg így nehéz a helyzetem, mert a drága apuka is elhagyott már 3 hónapja ugyanis nem szeretne felelősséget vállalni a piciért!

Ha esetleg az itteni olvasók között akad aki tud segíteni mindent igazolok papírokkal vagy személyesen is!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 3. 10:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
www.ad6kap6.hu Nézz szét itt lehet cserélni vagy van aki ingyen is ad dolgokat.
2011. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Esetleg az expressz.hu oldalon is vannak ingyen elvihető dolgok, bár nem tudom konkrétan babadolgok vannak-e, de végig kell böngészni. Sajnálom, az ilyen férfi nem is érdemel meg titeket!!!
2011. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!