Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 4 hónapos és mikor...

Kislányom 4 hónapos és mikor lenne ideális idő a kistesó érkezésére?

Figyelt kérdés
Ti mikor vállalnátok a következőt? mit tanácsoltok több babás anyák és miben más, jobb, nehezebb???
2011. márc. 3. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor te úgy érzed,hogy jöhet......

Nekem a lányom nagyon hasfájós volt,rengeteget kelt minden éjjel 14 hónapig.Mikor ez elmúlt mondtam jöhet a tesó.A 2 gyermek között 26 hónap van.

Nekem annyiból nehéz,hogy nincsen segítségem.

Szüleim 1000kmre laknak anyósomék 65 km re.

2011. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nincs jó válasz, illetve mindenkinek más az ideális. Mindenesetre le a kalappal azok az anyukák előtt, akiknek a gyermekeik között 1-2 év van csak. Ha nálunk lesz még baba (az első most 14 hós), akkor is csak 3-4 év műlva. Én azt szeretném, ha legalább 4-5 év lenne közöttük, hogy a nagyobb már önállóbb legyen (gondolok itt a szobatisztaságra, öltözésre, stb), és akkor jobban érti is, hogy testvére érkezik. De azt mondják, ha meg kicsi a korkülönbség, akkor lehet, hogy az anyának sokkal nehezebb, de a gyerekek együtt nőnek fel. Egyébként nekem sem nagyon van segítségem, nagyszülők nem itt laknak.
2011. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk is 4 hónapos, mi úgy tervezzük, hogy kb.2és fél év legyek a tesók között. Majd próbálkozunk, aztán ahogy összejön.
2011. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocs az a szó nem legyek hanem legyen
2011. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 hós baba anyukája hol szültél? mikor?
2011. márc. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!