Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El vagyok keseredve. Miért...

El vagyok keseredve. Miért van minden este ez az alvási mizéria? S egítség.

Figyelt kérdés
3,5 hónapos babám eddig nagyon szépen aludt. Leraktam a kiságyba, elaludt. Kb 3 napja ez nem megy. Napközben ugyan úgy lerakom, elalszik, de este...Kész káosz van. Üvölt, sír, semmi nem jó. Pedig nem éhes, nem fáj a hasa, tiszta a pelus, nincs meleg, se hideg, és látszik, hogy már álmos. Kézbe sem alszik el, egy megoldás működik, ha hagyom 5percig sírni (közbe megszakad a szívem) és utána odamegyek hozzá, akkor figyel rám, és abbahagyja, nagy nehezen elalszik. Nem értem mi lehet a baja?!
2011. szept. 27. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
sok kisbaba így zárja ki a külvilágot, ha túl fáradt, túlpörgött. ha biztos vagy benne, hogy tényleg nincs semmi baja, akkor se hagyja abba, ha felveszed vagy apa felveszi (mindig az vegye fel, aki nem feszült!), akkor rövid ideig hagyd sírni és ahogy írod, utána menj oda hozzá!
2011. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Relax vagy meditációs zenét próbáltad már?
2011. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tarts ki ,elmúlik. Az én gyerekem gyakorlatilag állandóan így aludt el olyan 8-10 hónapos koráig.. kész rémálom volt minden esténk, ráadásul egy éves koráig két óránként kelt enni... Jaajj.. de nem sírom vissza azokat az estéket, éjszakákat! :) Mostmár nagyon jó alvó alig lehet reggel ébreszteni... Kitartás! :)
2011. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg megkönnyítheted az ellazulást valami fehér zajjal... porszívó, mosógép, hajszárító.. ezeknek a monoton hangja állítólag hasonlít arra, amit a méhen belül hallanak a babák. [link]
2011. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. A porszívó és a hajszárító néha nálunk is be volt vetve, mikor már semmi sem használt :) ezek általában segítettek is.
2011. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb 4 hós koráig a mi kislányunk is aludt mint a bunda, nagyon ritkán kellett altatni. De most már 1 hónapja a rendes esti program, hogy berakjuk az ágyba (próba-szerencse alapon :-D ), tutira 5 percen belül elkezd sírni, akkor ki kell venni, és a franciaágyon valamelyikünk melléfekszik. Rögtön elhallgat még ha semmit nem is csinálunk, de általában simogatjuk, énekelünk neki vagy beszélünk hozzá. Cirka 10 perc alatt elalszik így.
2011. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!