Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítsam meg csőrös...

Hogyan tanítsam meg csőrös itatóból inni?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg a Libero Klubtól az Aventes itatót és nem tudom hogy itassam belőle a kisfiamat. Legelső alkalommal hányszor itattátok vele a babát és mennyi folyadékot öntöttetek bele?
2011. márc. 3. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Az kemény csőrű, igaz?

Na abból nekem nem sikerült megtanítani kisfiamat. Inkább vettem szilikonos csőrűt, és azonnal tudta, mit kell csinálni vele.

2011. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Soha nem ivott még itatóból ezelőtt?

Mennyi idős a babád?

Nekünk is ilyen itató van és kivettem a szilikon korongot a csőr alól(ami a csöpögésmentesség miatt van)és ugy a szájába adtam igy folyt belőle,és rögtön elkezdte szívni,megértette hogy abban van a tea.Amikor már jól ment neki visszatettem a szilikont.

2011. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az enyém sem ivott belőle soha. És más itatókból sem (Mam, ebből 2 féle is volt, Babylove, Tesco-s, meg egy Canpol babies).

Most vettem neki Nuk-ot, az átlátszót, aminek szilikon az itatófeje, meglepődtem, ezt egyből elfogadta:-)

2011. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 krisztivan ***** válasza:
Kisfiamnak én már öt hósan vettem tommee tippee varázsitatót.Az első egy hét alatt csak játszott vele,mindig odaadtam neki amikor a hintába volt persze majdnem tele töltve.Aztán addig rágcsálta amig rájött hogy valami jön belőle.Először elvárta hogy én fogjam neki de mostmár hat hós nagyfiú így egyedül iszik.Szerintem fontos hogy ne feküdjön közben így hamarabb megtanulja hogy dönteni kell ha akar belőle valamit.
2011. márc. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez az első itatója, még nem ivott belőle soha. 11 hónapos.
2011. márc. 4. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 7 hónaposan próbálkoztam először szilikon csőrűvel, de csak rágogatta (nem volt cumija és cumisüvege sem, talán azért nem tudott mit kezdeni vele). Azután vettem egy "100 Ft-os" kemény csőrűt, abból hamar megtanult inni. Csak ezután próbálkoztam az Avent-es cseppmentes pohárral. Kellett egy kis idő mire rájött, hogy ezt szívni is kell.

Szerintem te is próbáld meg, amit már vki javasolt, hogy vedd ki egy időre a szilikont a csőr alól, had szokja csak magát a poharat először. 11 hónaposan már nagyon ügyesek. Hamar rá jön mit kell vele csinálni.

2011. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Enyém is 11 hónapos, ilyet vettem neki:

[link]

Csak játszik vele, rágja. :-(

Kemény a szívókája, lehet azért.

Puhát viszont nem akartam venni, mert az ugyanolyan, mint a cumisüveg, így nem sok értelmét láttam.

Megtanulja-e, hogy hogyan kell inni belőle??? Gőzöm sincs!

2011. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

add oda neki, vízzel. ráfog jönni magától.

az elején félrenyel, köhécsel, meg leönti magát, de pár nap alatt belejön!

2011. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

kb. 1 dl-t tegyél bele, mert miután nyakon önti magát, meg félrenyelt, újra akar majd inni, addigra meg ne fogyjon ki a víz :)

én mindig evés után adtam oda neki, amikor tudtam, hogy amúgy is iszik, mert szomjas.

2011. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!