Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt tanult meg...

Mennyi idő alatt tanult meg csőrös itatóból inni a babátok?

Figyelt kérdés
Kislányomnál már párszor próbáltuk, eleinte nagyon nem értette a dolgot. Most már szív belőle egyet-kettőt nagyon ügyesen, de utána csak cumisüvegből lehet megitatni. Próbálkozzak minden nap, vagy mondjuk várjak 1 hetet? Ti hogy csináltátok?
2011. máj. 23. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:

1-2 nap alatt, 7 hónapos volt a fiam.

1 éves koráig olyan szilikonycsőrű puhát (Nuby)használtunk, azóta keményebb csőrű Aventet.

2011. máj. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekünk sok idő votl mire elfogadta, hónapok. Mi már 7 hónapos korában próbálkoztunk aztán utána 8 hósan és akkor is 9 hós volt mire hajlandó volt nagyobb adagot ebből meginni. Nem tudom miért, de fulladozott tőle egy ideig. Aztán amikor már darabos ételt is kapott jobban ment neki az ivás is:) Most már ( egy éves kora óta) egyedül tartja és viszi magával mindenhova. 14 hónapos.
2011. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én gyerkőceimnek is volt csőrős poharuk,kb.8-9 hós koruk körül kapták az elsőt és tanitottam belőle inni őket.De rövid ideig használtuk,mert aztán egyszerűbb volt lezárható kupakos üveg használata,abból nem folyt ki az innivaló,ha mentünk valahova,mert én is vettem tommee tippee-s itatós poharat "cseppementeset" a lányomnak,mégis kifolyt belőle valahogy mindig az icije a táskámba.Ne aggódj,meg fogja tanulni a babód is,csak idő kell hozzá,rájön a nyitjára és utána már nem lesz gond.Vagy ha csőrős pohárból nem megy,próbáld meg neki az itatós-lezárható kupakos üvegből!

Egyébként én most már igy visszagondolva,picit feleslegesnek tartom az ilyen "varázsitatós",meg mindenféle csőrős poharakat,mert rövid ideig használatos és most már sokkal egyszerűbb az üvegből itatni-amiről már irtam.Mondjuk az én gyerekeim a volt itatópoharukból van hogy isznak kakaót,na arra még használjuk,de különben a szekrénybe állnak az itatós poharaink.

2011. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!