Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol probálnak a babák...

Mikortol probálnak a babák egyedül inni cumisüvegből vagy a csörös itatobol?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jól tud fogni már adhatsz naki fogantyus cumisüveget de legyél ott mindig melette ha iszik 7 vagy 8 hónapostól lehet próbálni a csörös poharat
2009. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az enyém 6 hónapos, próbálkozik, de nem megy neki :)
2009. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az elsö vagyok nekünk nagyon bevált a AVENT
2009. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam csak 11hósan tanulta meg. Addig csak rágta meg nézett,hogy "anya ez meg mi?"

Most már 16hós és olyan lenyomós kupakból iszik. Fogalmam nincs mi a neve :) Bocsi!

2009. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Avent cumisüveget már 4 hósan tartotta magának és ivott belőle. Csőrös poharból még nem tud inni, mert megszokta, hogy szívja és az ugyebár csak folyik. 8 és fél hónapos kisfiú anyukája
2009. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom 8 és fél hónapos és kb 1 hónapja iszik egyedül az Aventes csőrös pohárból.
2009. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
7,5 hónapos korától fogta meg a cumisüveget,és néha elég jól ivott,viszont csőrösből egyszerűen nem tud,nem érti a logikáját,csak rágja,de nem iszik.
2009. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 10 hónapos és egyszerűen nem hajlandó egyedül inni se cumisüvegből, se csőröspohárból, így én áttértem a sima pohárra.
2009. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 4 hónapos kora óta csőrös pohárból iszik, mert a cumisüveget nem fogadta el. Bár csak kiegészítő folyadékot itta-issza belőle, mert anyatejes. Most 8 hónapos és már iszik egyedül. Ma is odatotyogott a polchoz, levette a poharát és ivott. Az egy másik dolog, hogy hogy néz ki a ruhája tőle... :) De hagyom , hogy gyakorolhasson. És legalább félig kell, hogy legyen a pohár, mert még nem dönti hátra a fejét magától.
2009. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!