Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Védőnő jön szerintem ma,...

Védőnő jön szerintem ma, akkor ne is menjünk sétálni? nem szokott szólni mielőtt jön. Többi lenn

Figyelt kérdés

most 2hónapos a babám, teljesen egészséges, de a védőnő szerint még nem lehet kivinni sétálni.

mivel mi falun lakunk, kb senkivel nem találkozunk a séta során, így bacikat se kaphat el, ilyen jó időben kiszoktunk menni sétálni:Ö


már nagyon irritál hogy szerinte semmit nem lehet csinálni a babával..


2011. márc. 4. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2hónaposan nem lehet menni sétálni???? Te jó ég! Már pár hetesen lehet menni!!! Mi is mentünk. Ez dilis ez a védőnő. A miénk meg ajánlja h minden nap menjünk.
2011. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

2 hónapos babát nem lehet kivinni???!!! Mi???

Normális a védőnőd? 2 hetes kortól simán ki lehet vinni. Csak ködben nem tanácsos.

2011. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:) az oké hogy párás szar időbe, ill nagyon hidegbe nem megyünk, de most olyan gyönyörű idő van
2011. márc. 4. 10:30
 4/15 anonim ***** válasza:
Menjetek nyugodtan. Szar le a védőnőt!
2011. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőd nem normális, már bocsi!

Én nem foglalkoznék vele, hogy jön, főleg, hogy előtte nem szól. Tehát elvileg nem is tudsz róla. :)

Első a gyerek, és ha jó idő van, akkor séta!!!

2011. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Már 2 hetes babát ki lehet vinni, ha nincs köd, szmog, nem hogy 2 hónapoast! Ne foglalkozz ezzel az őskövülettel! A babádnak igenis szüksége van a friss levegőre! Ez épp segíti az immunrendszerét, nem hogy megbetegítené! Azok a babák sokkal betegesebbek, akiket állandóan a szobában tartanak... Ha valamit okoskodik, mondd, hogy te ezzel nem értesz egyet... nem utasíthat, csupán tanácsokat adhat, amit te vagy elfogadsz vagy nem...
2011. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az én fiam nyáron született, de amint hazajöttünk a kórházból már másnap mentünk is. Ha nem nyári lenne, akkor is így tettem volna.
2011. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nincs igaza a védőnődnek, nyugodtan ki lehet vinni sétálni a babát, sőt, mi kórház után már kivittük télen, a gyerekorvos is ajánlotta.

Az, hogy bejelntés nélkül jön, az ő baja, mivel nem lehettek egész nap otthon csak rá várva. Próbáld rászoktatni az időpontos érkezésre, különben nem lesz túl kényelmes mikndig rá várni.

2011. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem szabad kivinni?KIKELL VINNI!

Az én kisfiam április elején született és már 1 hetesen kint voltam vele napi 30 percet.

2011. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

2hónapos babával nem lehet kimenni???? Akkor az egy hónapos fejlettségire hogyan mentetek? Nem komplett a védőnő. 2hétig nem lehet kivinni a kicsiket, csak fokozatosan szoktatni ablaknál, csak szoktatva, meg nagyon hideg meg szmogos időben, illetve a 40fokban(de az nyár)

6hetes kicsivel tegnap reggelre mentünk kórházba(nyelvfék, semmi komoly) gyalog pár perc tőlünk, 7:45kor indultunk és délután 2körül estünk haza, addig kint csavarogtunk... 8:50kor jöttünk el a kórházból:) olyan jót aludt. A nagy 5napos volt amikor leléptünk otthonról 2órára(igaz kellemesen jó idő volt, nyár)

2011. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!