Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintem néhány védőnő...

Szerintem néhány védőnő tapintatlan, és nem "normális", kifejezetten zavaróak tudnak lenni, más is érez így rajtam kívül?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem kötelező igényt tartani a védőnői szolgálatra
2011. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. De ilyen lehet egy gyerekorvos, vagy szülész is.

De akár egy másik orvos is.

2011. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Az első válaszadónak: de igen, kötelező rá igényt tartani!

A kérdezővel teljesen egyetértek! Tapintatlanok, és gyakran tudatlanok is.

2011. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos így van, de tényleg nem csak a védőnők ilyenek, minden szakmában vannak alkalmatlanok.
2011. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kötelező,le lehet mondani róla!!!
2011. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat,csak annyira felhúztam magam.

Természetesen nem minden védőnő és nem mindig.


Csak megbeszéltük,hogy mikor jöjjön, már többször lemondta pedig vártuk és mikor vége lett a napnak akkor szólt hoyg bocs mégse.


Most elmondtam neki hogy mikor alszik a gyerek,erre előtte fél órával állít be,mikor mi már az ebédet csináljuk és /vagy esszük.


Na mindegy,kipuffogtam magam,már elment és ennyi.


Az tény,hogy annak ellenére soha semmi újat nem tudott mondani,hogy első gyermekes anyuka vagyok.

2011. ápr. 13. 12:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az első kislányomat vártam, az akkori védőnőnk egy idősebb hölgy volt, akit nagyon, de nagyon szerettem. Tapasztalt volt, segítőkész. Csak sajnos nyugdíjba ment...aki utána következett, ő is nagyon kedves és aranyos volt, tényleg emberileg maximálisan meg voltam vele elégedve, csak soha semmiben nem tudott nekem segíteni:-)

Mindig a korábbi védőnéninek hívtam telefonon, ha bármi kérdésem volt.

Közben elköltözzünk, született egy másik lányom...ez a védőnő a 9 hónap alatt összesen egyszer volt nálunk, mindig nekem kellett súlymérésre vinnem a lányom. Mindig mindenre azt mondja, hogy jó az úgy....itt az oldalon más anyukák segítségét kell kérném, mert tőle semmi hasznos információt nem kapok.

De egyébként ő is aranyos, kedves is, csak pont nem tud segíteni, ha kellene:-)

Bocsánat ha túl hosszú lett amit írtam!

2011. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is éreztem már, de valóban minden szakmában vannak emberileg alkalmatlan dolgozók.

A terhességgel együtt 9+17 hónap alatt ez a 4. védőnőnk, mert egy szülni ment, a többiek helyettesítenek.

Közülük, aki nagyon megbántott, nemcsak engem, hanem nagyon sok mindenkit, egy középkorú, két gyerekes védőnőn volt.

A legjobb tapasztalatom egy frissen végzett, fiatal védőnővel volt, aki mindennek utána járt, amit csak kérdeztünk (pont nála esett meg a vigantolos mizéria).

2011. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
írásban le lehet mondani a védőnői szolgálatról!
2011. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!