Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jó bébi cipő? Első...

Melyik a jó bébi cipő? Első cipőnek?

Figyelt kérdés
Márka,ár,bolt stb..minden érdekel?nem szeretnénk nagyon drágát,de jót minden képen!segítsetek légyszi?Mikor érdemes venni7hós babám már áll azt mondják ilyenkor már kellene neki,igaz vagy elég ha jár már?Köszönöm
2009. febr. 17. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem rendes kiscipo most meg felesleges neki, sot nem is ajanljak. Akkor vegyel majd neki, amikor mar elindulgat, azert az meg odebb lesz. Most otthoni mamuszkat adjal csak ra, gondolom ugysem all egesz nap.

Enekeld neki az all a baba all! Ugy szerette az enyem is ezt hallgatni.

Kiscipot mi Siesta-t vettunk neki, nezz korul, sokfele van mar a baba boltokban, az aruk viszont igencsak valtozo. Hamar kinovik!

2009. febr. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Majd csak ha elindul, akkor vegyél neki kiscipőt. Akkor is puha talpút. Pl: a lilliputi egész jó. Most még elég a tapadótalpas zokni, vagy a csúszásgátlós zoknipapucs. Pl.: [link]

Minden jót!

2009. febr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még felesleges a cipő,maximum otthoni mamuszka ha hideg a talaj.Minnél többet van mezítláb annál egészségesebb lesz.Én is kérdezgettem már a cipők felől,és nekem itt ajánlották a liliputi cipőcskét.Megnéztem az oldalukat,és valószínű hogy azt fogok venni.A siesta is jó,bár a liliputihoz képest kemény a talpa,de a nagyfiamnak olyan volt.
2009. febr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Lilliputi van, nagyon jó. A tapis zokni nekünk semmit nem ér. Azóta van a lábán, hogy kapaszkodva mindenhol feláll. 5000 forint és vehetsz belőle egy centivel nagyobbat (sőt kell is). Hétfőn megrendeled, szerdára kiviszik.

Mi vettünk előtte másmilyet, de nagyon beleizzadt a lába.

[link]


És itt találsz leírást is.

2009. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen néztem én is csak ezzel az a gondom,ha ebben tanul meg járni,hogy fogja használni később a normál keményebb talpú cipőket,mert ez otthonra jó de utcára sztem nem.
2009. febr. 18. 09:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg még nem kell neki cipő. Jobban fejlődik a lábizomzata mezítláb. Mikor már járt mi akkor vettük neki az első cipőt Superfitet. Nagyon jó cipők bár nem olcsók, de én azt mondom a cipőn nem szabad spórolni, mindenen máson lehet. Nagyon jó a kiképzése, osztrák cipő, mi azóta is csak azt veszünk. Nem tudom, hogy merre laksz, de a Pólusban van a Mazsola gyerekcipőbolt, a Tesco mellett, ott szoktunk venni, nagyon szakszerű a kiszolgálás és törzsvásárlói kártyát is adnak.Ott csak jóminőségű cipők vannak.
2009. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha hozzá szokik ehhez a puha talpúhoz,hogy fogja elviselni a keményebb talpút???És nem rúgja le a lábáról?sajnálnék azért kidobni 5ezer ftot,hogy nem hordja,mert leszedi..a zokniját is rángatja meg a harisnyát is nyúzza....
2009. febr. 18. 15:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! A Superfit nem olyan nagyon puhatalpú, persze nem is kemény. Egyszer úgy is meg kell szoknia a cipőt. Az én lányom nem szedte le a lábáról, 1-2 nap és teljesen természetes volt neki.
2009. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!