Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a cipő jó lenne a babának...

Ez a cipő jó lenne a babának első lépés cipőnek?

Figyelt kérdés

Esetleg van valakinek a gyerekének ilyen cipője? [link]

Ezt néztem ki, de nem tudom, hogy merjem-e megvenni. Nekem nagyon tetszik, csak vajon nem fog lekopni nagyon az orra? 11 hónapos kisfiamnak lenne.


2011. ápr. 28. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kb. 2 hónapig lesz jó, úgy készülj.

A Siestával az a baj, hogy merev a talpa. Első cipőcskének az a jó, ami fogja a bokát (ez a legfontosabb az ortopéd doki és a védőnő szerint is) és nem árt, ha hajlékony a talpa. Betét pedig nem kell bele.

Egyébként kifejezetten "első lépés cipő"-t 6000.-körül láttam a brendonban, de mi inkább szandált vettünk, eleinte úgyis csak a lakásban totyogott.

2011. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link] ez pl majdnem feleannyiba kerül, és ugyanolyan mint a siesta.

Inkább nézzétek meg a puha első lépés cipőcskéket szerintem, kinti sétához meg lég egy olcsóbb, de dögös cipőcske. De tényleg figyelj a méretre és az árra, mert persze JÓ cipő kell, de pár hétig lesz csak jó, és olcsóbban is lehet jót venmni. Évente 4-12000.-Ft nem semmi összeg ciprőre + ha pótcipőt/szandálsz is akarsz majd...

Szóval nem piszkálni akarlak, csak jó tanács :)

2011. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mármint 4-szer 12000.-Ft
2011. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lányomnak elefanten volt az első cipője.Két ujjal összehajtottam a talpát,olyan puha volt.Az volt 8ezer,és szuper volt nagyon.Azóta Asso cipői,szandáljai vannak.Tiszta bőr,és 5 ezer ft körül van ez a márka.
2011. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én ezt nézegettem és többen ajánlották már:

[link]

2011. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

OFF, 1000 bocs!

Hol veszitek az Asso cipőket?

2011. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Itt Győrben több helyen is van bolt a belvárosban.Többi várost nem tudom,de netről is lehet rendelni.Itt a link: [link]
2011. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ennyire zártat vegyél neki, hanem szandál cipőt. ÉS olcsóbban is kapsz jót! Ne legyen túl nehéz, hajlékony talpú legyen, bőr, tartsa a bokát, puha legyen. Szerintem kb. ennyi a lényeg.
2011. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sokat segítettetek! Többek között elgondolkoztam a falcon cipőn. Végülis szép cipő az is. Még egyszer köszi a válaszokat! Esetleg lenne még egy kérdésem azzal kapcsolatban, hogy szerintetek cipőt is és szandit is vegyek? Vagy elég lenne egy szandi?
2011. ápr. 28. 11:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy a köztes megoldás: szandálcipő :)
2011. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!