Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féltékeny vagyok a páromra a...

Féltékeny vagyok a páromra a kisfiunk miatt! Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos a kisfiunk. Én csinálok körülötte mindent: szoptatom, pelenkázom, fürdetem, én kelek hozzá éjszaka is. Velem van egész nap. Jól eljátszunk, elbeszélgetünk, nevetgél nekem.

De ha a párom megjön munkából, elég csak ránéznie, és már hangosan kacag. Ketten játszunk vele esténként, és egyfolytában apára vigyorog.

Sokszor úgy érzem, jobban szereti őt, mint engem. Miért van ez?


2009. febr. 18. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szeretet kérdése. Téged egész nap lát, mindig ott vagy és ez a legtermészetesebb dolog számára. Nem is tudja milyen az, ha nem vagy ott. Apa pedig "újdonság" minden délután/este. Majd 8-9 hónapos korában lesz nagyon anyás.

Szóval ne legyél féltékeny, mert nincs miért!!!

2009. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy féltékeny, úgy igaz, ahogy az előző válaszoló írja. Inkább használd ki az alkalmat, hogy a férjed játszik a babóddal, és te addig lazíts egy picit. Lesz alkalom, amikor csak rajtad fog lógni és ezt nem teheted meg. További szép babázást.
2009. febr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Őt ritkábban látja, mint téged! Az anyákat ilyenkor szinte még saját részüknek érzik, az anya ezért nem olyan nagy szám, mint az apa. Nálunk is így viselkedik a 7 hónapos kisfiam. Sőt, a kutyáinkra egyenesen visongva kacag (naponta 1x-2x látja őket), de attól még minket jobban szeret, csak ők érdekesebbek :)
2009. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az eszem tudja, hogy igazatok van, de a szívem nem így érzi.
2009. febr. 18. 08:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van,de én ennek örülök,elrohanok fürdeni egy hatalmasat,netezni,olvasni,tévézni és pihenek :) szerintem ne aggódj emiatt! én még ki is hangsúlyozom a páromnak,hogy nézze meg,mennyire szereti őt a kisfiúnk,ezzel erősítgetem kettőjük kötődését. Biztos vagyok benne,hogy ahogy "baj van": éhes,szomjas,pisi,kaki,álmosság stb. már hallod is kisfiad "hívószavait" :))
2009. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj annak, hogy ez így van, mert ha ennek ellenkezője lenne, akkor az apuka érezne így, s az neked se lenne jó.
2009. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!