Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja? A kisfiam ma...

Mi lehet a baja? A kisfiam ma reggeltöl fél a virágoktol a szpobában. Egyfolytába mutogat rá, amikor odaviszem megölel és sir. Mi lehet a baj? Régota vannak virágok a szobánkba.

Figyelt kérdés
14 honapos
2011. márc. 4. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Rosszat álmodott velük.

Én nem féltem a függönytől, de egy éjjel azt álmodtam, hogy képernyő lett, és fókákat nyúztak a képernyőn. Két éves lehettem, sikítva ébredtem... Tudom, fura, hiszen nem lakok az északi sarkon, meg semmi... de sokáig a függönyre sem mertem nézni. Máig eszembe jut.

2011. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!


Ennek számos oka lehet, lehet hogy megszagolta a levelet, lehet hogy belelát vmit.

Pár hónap és meg fog barátkozni a növényekkel. Csak amikor odamegy hozzád, nyugtatgasd meg. Aztán majd ha bátrabb lesz, hidd el, majd szagolgatja meg nézegeti megint :)

2011. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Történt valami ami kapcsolatban volta virággal és megijedt (akár álom is lehetett).

Vidd ki a szobából a virágot és idővel elmúlik, nem szokatlan az ilyen. Ha erőlteted akkor viszont lehetnek gondok.

2011. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekik még nyitva van a harmadik szemük, ki tudja mit látott, amúgy nem tanácsos gyerek szobában cserepes növényt tartani a dokink szerint , mert a földben lévő penészgombák meg nemtudom már mik később asztmát , kruppot válthatnak ki, nálunk dzsungel volt amíg a fiam állandóan nem kezdett el köhögni éjjelenként, kivágtam mindet. Bocsi tudom nem ez volt a kérdés de gondoltam leírom.
2011. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet este ijesztő volt. Amikor kicsi voltam egyik este megmozdult nálam is a növény. Úgy féltem. Amúgy tuti az ablak volt résnyire nyitva aztán azért...

De miért nem kérdezed meg tőle? 2 évesen talán már el tudja mondani.

2011. márc. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kedves utolso,meg csak 14 honapos,sajnos egyenlöre nem tudja elmondani.
2011. márc. 5. 07:29
 7/7 anonim ***** válasza:

hát egyik napról a másikra alakul ki ilyen "megmagyarázhatatlan" félelem náluk.az enyém szintén 14 hónaposan a repülőgépektől kezdett félni, akár volt hangja akár nem...hónapokig tartott, mindig mondtam hogy nem kell félni tőle, elmegy, de ha nem megy el akkro se bánt stb. aztán elmúlt. a barátnőm kisfia a macskáktól fél vagy 2 hónapja, ő másfél éves, pedig nem volt semmi rossz élménye velük. ezeket kinövik szépen, nem kell vele törődni. (persze meg kell nyugtatni a gyereket stb, de nem kell aggódni miatta).

az én kislányom 2 éves múlt.

2011. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!