Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám alig szólal...

7 hónapos babám alig szólal meg egész nap. Pedig egyfolytába beszélek hozzá. Vajon miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Neki is lehet rosszabb napja. Talán a meleg kifárasztja Őt. Eddig sokat (többet) gagyogott és most hirtelen ez abbamaradt? Vagy eddig se nagyon "beszélt"?

Pl a fiúk sokszor később kezdenek beszélni.

2011. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem bántani akarlak de ha kicsit csendben van akkor lehet h majd többet beszél
2011. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vannak napok mikor szótlanabbak! :-)
2011. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem figyel téged,tanulni próbál új dolgokat.


az pedig nemigaz hogy a fiúk lassaban kezdenek beszélni...nekem 3 hónapos és egész nap magyaráz...

2011. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy a kisfiam nagyon nyugott baba, van mikor rájön és akkor gagyog,meg sikítoz,de sajnos ez nagyon ritka. egész nap el van,játszunk énekelgetek neki,mondokákat mondok neki tapsol,de sajnos nem gagyog. nevetgél, nézi a mesét és ennyi.
2011. aug. 24. 18:21
 6/10 anonim ***** válasza:
A mi Lányunk is csendeske volt egészen 8 hónapos koráig, pedig én is nagyon sokat beszéltem hozzá. Aztán egyik napról a másikra elkezdett dumálni és mostmár szinte be sem áll a szája (lassan 10 hónapos). Türelem:o)
2011. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hagyd őt is szóhoz jutni :D


Fáradt, melege van vagy csak koncentrál rád.

2011. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm babája 8 hónapos, jóformán nem is lehet hallani a hangját. Eljátszik szépen csendesen. Az én lányom 6 hónapos, be nem áll a szája. Egész nap sikítozik, magyaráz megállás nélkül. Ma volt itt a védőnő, mondtam is neki, hogy ha valaki bejelenti, hogy nyúzzuk a gyereket, ne higgye el! :D
2011. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ők tudják, mikor van mondanivalójuk.

lányom amikor kicsi volt, folyamatosan búgott. aztán ahogy nagyobb lett, alig hallottam a hangját. most 1év+1 hós, 1 hete kezdett el beszélni és egyből A-pa, hop-pá, mama, ne-ne szótagokat mond. ő tudja.

2011. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a lányom 2 éves koráig nem beszélt :-))
2011. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!