Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Danonino joghurtot lehet adni...

Danonino joghurtot lehet adni egy 5,5 hos babanak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!!!!!!!!!
2009. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehéntejből van, még NAGYON korai!!
2009. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehéntejből készült dolgokat ilyen pici babának semmiképp ne adj. Amúgy is inkább a gyümit, zöldséget erőltetném ellenben a cukros, sok E betűs nasi helyett később is.
2009. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én később sem akarok ilyeneket adni a babámnak, a halálom a sok szar e-betűs, ízfokozós, tejet sosem látott "vitamin"...

És joghurot amúgy is csak 8 hós kortól lehet adni..

2009. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

sajnos mar adtam neki par kis kanallal,remelem nem okotam vele semmi nagy bajt...

A baratnom hozta a kisfiamnak,azt mondta adjam nyugodtan o is adta es nem volt baja a babajanak.

remelem nem lessz semmi baja a manocskamnak...

2009. febr. 18. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos nem lett semmi baja! De attól, hogy másnak nem lesz baja, attól még a te babádnál kialakulhat allergia, és akkor már késő. Én is felestejet kaptam pici koromban, és itt vagyok makk egészségesen, de azóta sokat fejlődött a tudomány. Lehet, hogy ezer babából csak egynek lesz baja, de ha a tied az az egy, akkor a maradék 999 egészséges nem fog vígasztalni. Amúgy mindenkinek a saját felelőssége, hogy mikor mit ad, de azért gondold át szerintem. Jó egészséget!
2009. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!