Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól muszáj pohárból...

Mikortól muszáj pohárból itatni a kisbabát?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem muszáj.

De nem árt minnél előbb elkezdeni, mert később sokkal nehezebben fogja megszokni.

2009. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 gyerek után az én tapasztalatom hogy nem érdemes túl korán erőltetni ezeket. Az ember úgyis látja mikor mutat érdeklődést, próbálgatni szabad, de ha nem akar inni belőle hagyd későbbre.
2009. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 7 hónapos. 1 hete rendszeresen odaadom neki a műanyag poharat, egyből a szájához teszi. Ma vettem neki csőrös poharat, 2 perc alatt megtanulta, hogyan lehet belőle kiszívni a vizet. Szerintem kb 6-7 hónaposan érdemes elkezdeni játékosan.
2009. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az en kicsim otes fel honapos nem reg kezdtuk el a hozzataplalast(2hete) es a vedono mondta nekem ,hogy az etkezesek alatt midenfelekeppen kinaljam meg vizel.Azt mondta,hogy eleinte csak jatszani fog a poarral de meg kell szoknia,hogy amikor eszik akkor inni is kell.Csoros poharbol kinalom,forralt, lehutott vizzel es egyszer mar ivott is a kicsike belole amin o teljesen meglepodott.Egyebkent edesen eljatszadozik a csoros poharral akarcsak a kanallal meg mindennel.Ennek kovetkezmenye az ebedidonk kozel egy ora hossza kuncogas nekem, neki pedig jatek-tanulo ido ami utan teljesen lefarad es muszaly aludnia.
2009. febr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!