Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9és fél hós kislányom kaphat...

9és fél hós kislányom kaphat vajas kenyeret? Már van alul foga és a darabos ételt is szépen eszi. Tízórai és uzsonna tippeket szívesen fogadok. Köszi.

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Vajas, sőt vajkrémes, szalámis, májasos kenyeret is ehet. Joghurtot (natúrt gyümölccsel turmixolva), gyümölcsöt kekszel, tejpépet, én még csináltam halkrémet is olajos halból vajjal kikeverve. Akár sima, akár paradicsomos halból, ezt ebédre törtkrumplival is adtam. Ennyi idősen szerintem ezek már mehetnek. Üdv.
2011. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy gyümölcsrízst is főzhetsz neki tápszerrel vagy rendesen vízbe megfőzve a rízst, csak picit "szottyosabban" hagyni. :-) Mellé a gyümiket aprítva.
2011. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megint én. :-) Eszembe jutott még, hogy túrót is adhatsz már neki. Akár gyümivel, joghurttal, körözöttként.
2011. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A rizst tejben is megfőzheted,a tápszertől nem lesz jó ízű,
2011. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármit,amit szívesen megeszik.
2011. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Majd többfélét kóstoltatok vele.A kenyeret megeszi.
2011. márc. 8. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!