Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám megszerettetni...

Hogyan tudnám megszerettetni 2,5 éves fiammal a fogmosást?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már a fogkefe látványától is hisztizik. Pedig egy ideig szerette mikor mostam a fogát.Egyedül nem akarja csinálni, ha együtt mosnánk úgy sem érdekli a dolog.Már nem tudom hogyan vehetném rá? Minden este erőszakkal kell megmosnom a fogát.
2011. márc. 6. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én is kiváncsi vagyok a válaszokra.Sajnos nálunk is megy a harc minden reggel és este:(

Én kislányom is 2,5 éves.Ő mossa egyedül a fogát dehát az nem elég úgyhogy utánna kinlódunk:(

2011. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Megszerettetni kétlem, hogy lehet bárkivel is. Ez is csak egy kötelező napi foglalatosság. Tehát szeretni soha nem fogja. Megértetni kellene vele, hogy szüksége van rá.

Ha a rábeszélés nem segít, akkor mutathatsz esetleg neten képet neki, amin olyan kisgyerek van, aki nem mosott fogat, és a fogai ezért nagyon csúnyák, el vannak szuvasodva. Lehet, hogy kicsit sokkoló, de hatásos lehet, ha magyarázat van hozzáfűzve.

2011. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

Én már ezt is próbáltam kedvence az Anna Peti és van egy olyan fogmosós mese hogy ők sem akarnak fogat mosni sajnos nálunk nem hatotta meg.

2011. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Bukta! Csak a második! XD Miért imádja ennyi ember nagyban körbekürtölni, hogy ő az első válaszoló..

Bocsánat az off hozzászólásért, a fenti előtti a válaszom.

2011. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még mindig úgy látom hogy én voltam az első válaszoló,de végülis tök mindegy.
2011. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2011. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj, anyám.

Az első válaszoló volt, aki a TE válaszod után ismét reagált, és előszőr is jelezte, hogy ismét ő ir, aki először is irt. NEKEd jelezte, hogy tudjad, miért irja, amit ir.

De ha ekkor aza IQ-d, akkor felesleges volt valóban odairnia, valószinűleg ez neked tök magas...

2011. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nincs elkésve, nyugodtan mosd még neki te. Mindenféle magadat felizgatás nélkül. Ha így bírja, akkor örülj, másnak azt sem szeretik, ha más mossa. Aztán egy idő után újra próbálod, hogy Ő is próbálja magának. Én még mosom nekik 4 5 évesek, de ők is csinálják, de akarom, hogy tuti tiszta legyen.
2011. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!