Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Szeptemberben...

Mit csináljak? Szeptemberben szültem a SOTE I. számún annál a nőgyógyásznál, akihez az egész terhességem alatt jártam.

Figyelt kérdés

Most 6 hónappal később elmentem hozzá mert panaszaim vannak a mellemmel, és szerettem volna ha ír beutalót egy mell-ultrahangra, erre közölte, hogy kérjek a háziorvostól.

1. Mi az, hogy a a SOTÉ-n nincs ilyen ultrahang?

2. A háziorvosi beutalót ilyen ultrahangra nem fogadják el.


2009. febr. 18. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor menjel el a haziorvoshoz, es kerd meg, hogy minel elobb adjon neked beutalot, vagy voltal mar, es nem adott?

Ha nincs beutalo, akkor menjel el egy masik nogyogyaszhoz, szerintem nem kell hogy privatba menjel egyaltalan.

Ugy latszik, a szulesz orvos csak a kismamakat szereti, hiszen az jobb penz neki, mint egy "melles" dologgal foglalkozni. Hihetetlen, es felhaborito!

Kulonben kotelessege lett volna adni neki, nem?

Ezert egyetlen fillert sem erdemel meg egyik se!

Esetleg, ha a sebeszeten ismersz valakit, vagy tudsz jo orvost, hozza is elmehetsz, kerd meg ot, hogy adjon beutalot. Nekem volt mar sajnos mell mutetem, es a sebeszetre mentem vele, a nogyogyasz nem segitett semmit!

2009. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köteles lett volna adni, de nem adott. A háziorvosi beutalót nem fogadják el, ismerősöm meg sajnos nincs, aki írhatna. Úgyhogy valószínűleg orvosváltás lesz a vége. Felháborított ez a dolog, de nem tudok mit csinálni.
2009. febr. 18. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
megkérdezhetném melyik orvos volt?Mert én is odajárok,ott szültem augusztus végén
2009. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
dr. Hídvégi János
2009. febr. 19. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!